شنبه، ۰۵ اسفند ۹۶ - ۱۲:۴۳
رابطه جنسی

چگونه میتوان تشخیص داد قبلا رابطه جنسی داشته یا نه؟ داشتن رابطه جنسی پیش از ازدواج را می توان به عنوان یکی از موضوعاتی…

چگونه میتوان تشخیص داد قبلا رابطه جنسی داشته یا نه؟ داشتن رابطه جنسی پیش از ازدواج را می توان به عنوان یکی از موضوعاتی دانست که سبب بی اعتمادی و تردید در جوانان در امر ازدواج شده است تا جایی که شما بسیاری از افراد را می بینید که به همین دلایل تن به ازدواج نمی دهند چون نسبت به طرف مقابلشان بی اعتماد شده اند.

اما سوال اینجاست که چگونه میتوان تشخیص داد که فردی قبلا رابطه جنسی داشته یا نه؟ آیا واقعا اینکار شدنی است؟

اعتماد در ازدواج

در صورتی که در ازدواج اعتماد وجود نداشته باشد قطعا زندگی با بدبینی و شک شروع می شود که مسلم است عاقبت خوبی ندارد و در نهایت به جدایی ختم می شود.

یکی از اصلی ترین گزینه های که می توان به وسیله آن باکره ی دختر خانم ها را تشخیص دارد داشتن پرده است البته نباید فراموش کرد که برخی از عوامل دیگر مثل ورزش های اسب سواری می تواند سبب شود که این پرده بکارت از بین برود. استفاده از تامپون‌ها در دوران نوجوانی نیز این امکان را به وجود می آورد که که پرده بکارت دچار کشیدگی یا ارتجاعی شود. تشخیص اینکه فرد در ورزش دچار این تغییرات شده یا بر اثر رابطه جنسی بوده کاملا غیر ممکن است.

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که پزشک متخصص می تواند تا حدودی با معاینه از تغییر شکل دستگاه تناسلی به رابطه جنسی های گذشته پی ببرد. برای همین خصوص است که برخی از خانواده ها از عروس خانم ها پیش از برگزاری مراسم ازدواج ، توسط پزشک معاینه های را انجام میدهند.

قصد فریب همسر

عده ی همیشه سوال می کنند که می توانند با ترمیم بکارت خود را دوشیزه نشان دهند اما لازم است بدانید این کار گناه بوده و البته اگر توسط پزشک نیز انجام شود غیر قانونی است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *