پنج شنبه، ۲۵ مرداد ۹۷ - ۰۴:۴۶
بانوان و سلامتی

چگونه سینه های بزرگی داشته باشیم؟ یکی از جذاب ترین قسمت های بدن هر خانم های سینه های آنها می باشند که  خوش فرم…

چگونه سینه های بزرگی داشته باشیم؟ یکی از جذاب ترین قسمت های بدن هر خانم های سینه های آنها می باشند که  خوش فرم بودن سبب می شود تا آن ها اعتماد به نفس داشته باشند. برخی از آن ها سینه های کوچکی داشته اند که البته دلایل مختلفی مثل اختلال ژنتیکی دارند.

ولی نیازی نیست همیشه به فکر جراحی برای بزرگ شدن سینه های خود باشید بلکه روش های درمان طبیعی و گیاهی وجود داشته که سبب می شود شما سینه های خوش فرم و بزرگی داشته باشد. در ادامه این مطلب می توانید روش های خانگی برای بزرگ شدن سینه استفاده نمایید.با روزباتو همراه باشید….

۱)انجام ماساژ و تمرین های ورزشی

شما می توانید به صورت منظم برای بزرگ شدن سینه های خود از ماساژ استفاده نمایید و در روز برای سی دقیقه سینه های خود را ماساژ بدهید تا در یک ماه به اندازه یک سایز بزرگ تر شود.

به جز ماساژ شما می توانید تمرین های خاصی را نیز استفاده کنید که تمرکزشان بر روی عضلات است و البته به رشد آنها کمک می کند. در نهایت سایز سینه بزرگتر می گردد. دقت کنید می توانید در خانه نیز اینکار را انجام بدهید تا به شما فشار زیادی وارد نگردد.

تمرین فشار دادن به دیوار : با فاصله ی به اندازه بازوی خود در مقابل دیوار بیایستید و کف دستهای خود را روی دیوار بگذارید و سپس به آنها فشار وارد نمایید؛ این فشار باید تا ۱۰ ثانیه ادامه داشته باشد و بعد اندکی صبر کنید. اگر می خواهید به یک نتیجه خوب برسید باید یکبار در صبح و یکبار در شب حدود ۲۰ بار این حرکت را تکرار نمایید.

روش های موثر در بزرگ کردن سینه

۲)زمانی که دست های شما در کنار بدنتان است به صورت صاف بیاستید و سپس دستهای خود را در جهت عقربه ساعت حدود ۱۰ تا ۱۵ بار بچرخانید. می توانید یک استراحت کوتاه پنج ثانیه ی را داشته باشید و سپس دستهای خود را خلاف  عقربه ساعت برای ۱۰ تا ۱۵ بار بچرخانید.

در طول روز این تمرین را حدود ۱۰ ذقیقه به صورت منظم انجام بدهید تا بتوانید به نتیجه خوبی برسید.

۳)خودتان کارهای روزانه را انجام بدهید. استفاده از وسایل الکترونیکی سبب می شود که شما بدنی ناسالم داشته باشد و تحرک فیزیکی نداشته باشید. کارهای منزل را خودتان انجام بدهید تا به میزان کافی در روز تحرک داشته باشید.

۴)مواد غذایی را بخورید که استروژن داشته اند. اگر این هورمون در بدن کم باشد می تواند منجر به کوچک بودن سینه ها شود. پس توصیه می شود خوراکی های که استروژن دارند را در برنامه غذایی تان جای بدهید مثل سوپ سر مرغ، تخم رازیانه،جبوبات و….

۵)از چربی های سالم استفاده کنید: مصرف چربیهای سالم سبب می شودکه شما به بزرگ شدن سینه هایتان کمک کنید. تخم‌مرغ، مغزها، روغن زیتون،کره بادام زمینی و… دارای چربی های سالم هستند. (مصرف محصولات لبنی نیز می توانند در بزرگ شدن سینه ها به شما کمک کند).

۶)ترب بخورید:برخی از مطالعات نشان میدهند که ترب دارای موادی به نام آسترینجنت است که در بافتهای موضعی سبب افزایش جریان خون می گردد.

۷)قرص های مکمل طبیعی و آمینواسیدها می توانند در چنین مواردی نیز موثر باشند.استفاده از آمینواسیدها به صورت منظم می توانند سبب شوند که سینه های شما سریع و طبیعی رشد کنند.

۸)ویتامین ها نیز اگر در بدن به میزان کافی وجود نداشته باشند می تواند منجر به داشتن سینه های بد فرم یا کوچک شوند. می توانید از مکمل های ویتامین نیز استفاده نمایید و به بزرگ شدن سینه هایتان کمک کنید.

راهکارهای برای داشتن سینه های بزرگ

چگونه سینه های بزرگی داشته باشیم؟

۹)از داروهای گیاهی استفاده نمایید مثل رازیانه (به دلیل داشتن استروژن  می تواند در بزرگ کردن سینه ها نقش بسزایی داشته باشد)،شنبلیله(یکی از گیاهان محبوب در بزرگ کردن سینه است)، خارمقدس(از گیاهان موثر است).

رازیانه

۱۰)موز به دلیل اینکه دارای منیزیم و پتاسیم است می تواند به صورت طبیعی موجب شود که سایز سینه ها افزایش داشته باشد. همچنین به عنوان یک آرامش بخش برای عضلات به شمار می رود.

نکته)همیشه از لباس های استفاده کنید  که تنگ نیستند و سبب می شوند که سینه های شما برجسته تر نشان داده شوند. در صورتی که سینه های شما کوچک است حتما از لباسهای زیر ابر دار استفاده نمایید.

اماده کردن اسموتی (برای بزرگ شدن سینه)

یک اسموتی مفید که شما می توانید برای بزرگ شدن سینه از آن استفاده نمایید به شرح زیر است:

  • ۲/۱ قاشق غذاخوری پودر تخم کتان
  • ۲/۱ فنجان ماست کم چرب و ساده
  • ۱ کیوی پوست کنده و برش خورده
  • نصف خیار(به شکل خرد شده و پوست کنده)
  • یک پرتقال(خرد شده و پوست کنده)
  • ۱ فنجان گریپ‌فروت
  • سه تا چهار عدد توت فرنگی

تمامی این مواد را در مخلوط کن ریخته و هر روز این اسموتی را مصرف نمایید تا به نتیجه ی دلخواهی که می خواهید برسید.

۱۱)از ماساژ به همراه روغن زیتون استفاده کنید.حدود ده دقیقه به جهت عقربه های ساعت و حدود ده دقیقه خلاف عقربه های ساعت سینه هایتان را با روغن زیتون ماساژ بدهید. (می توانید عسل را با آن نیز ترکیب نمایید تا به نتیجه ی مطلوب تری برسید).

۱۲)ماسک پیاز : یکی دیگر از ماسکهای مفید است که شما به آسانی می توانید در آشپزخانه خانه تان آن را پیدا کنید. آب پیاز با زردچوبه و عسل ترکیب نمایید و سپس این ترکیب را هر روز روی سینه های خود بمالید تا به نتیجه ی دلخواه برسید. زمانی که این ماسک را استعمال می نمایید نباید از لباسهای زیر تنگ استفاده نمایید چون جریان هوا را مسدود می کند.

روغن کنجد

روغن کنجد- یام وحشی

روغن کنجد از راهکارهای مفید دیگری است که می تواند به شما کمک کند تا هم سایز سینه هایتان زیادتر شود و هم عضلات پستان شما سفت گردد. این روش در دوران گذشته نیز بسیار استفاده می شده است. خانم های می توانند روغن کنجد را گرم کنند و سپس سینه های خود را با آن ماساژ بدهید.

یام وحشی دارای فیتونوترینت‌هایی می باشد که سبب می شود استروژن  زیادتری تولید گردد و سینه های شما سایز بزرگ تری داشته باشند.

چگونه سینه های بزرگی داشته باشیم؟ دقت داشته باشید تمامی این روش ها در صورتی می توانند اثر بخش باشند که شما به صورت منظم آن ها را انجام بدهید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *