یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۱۰:۴۰
چگونه ریش در بیاوریم؟

چگونه ریش در بیاوریم؟ بسیاری از افراد دوست دارند زودتر ریش داشته باشند یا ریشهایشان را زیادتر کنند و به دنبال راهی هستند…

چگونه ریش در بیاوریم؟ بسیاری از افراد دوست دارند زودتر ریش داشته باشند یا ریشهایشان را زیادتر کنند و به دنبال راهی هستند تا بتوانند اینکار را انجام بدهند. البته نباید فراموش کنید که میزان ریش به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به ژنتیک و تستتوسترون اشاره کرد.

برخی از روغن هفت گیاه یا قرص های ال دی استفاده می کنند ولی بدانید که اصلا تاثیری نداشته و صرفا وقت خود را هدر داده اید. اگر می خواهید به جواب ” چگونه ریش در بیاوریم؟ ” برسید ، ادامه این پست را مطالعه نمایید.

نکته: برای رسیدن به نتیجه نباید انتظار یک شب را داشت بلکه به زمان تقریبا زیادی نیاز دارید.

راهکارهای رشد ریش

چگونه ریش در بیاوریم؟ می توانید از کرم های یا مرطوب کننده های استفاده کنید که اکالیپتوس داشته اند چون به فرآیند رشد کمک بسیاری می نماید و سبب می شود تا همه ی قسمت های پوسته پوسته شده شما از بین برود و در نهایت ریش های شما در بیاید.

۱)باید به موهای که زیر پوست رشد می کنند حواستان باشد و همیشه مراقبت باشید تا این فرآیند انجام نشود.

۲)ورزش کنید و خودتان را از استرسها و اضطراب ها به دور نگه دارید. وقتی شما استرس داشته باشید وضعیت بدن شما در حالت نرمالی نخواهد بود و در نهایت بر روی روند رشد ریش تاثیر گذار است.

۳)می توانید از بیوتین و فولیک اسید استفاده نمایید که سبب می شود رشد ناخن و موهای شما زیادتر شود.

۴)می توانید از ویتامین های گروه B استفاده کنید.

۵)به صورت روزانه به میزان مصرف پروتئین خود دقت نمایید و از غذاهای استفاده کنید که پروتیئن داشته اند مثل گوشت و تخم مرغ و …

۶)مصرف میوه و سبزیجات را فراموش نکنید. پزشکان همیشه توصیه می کند برای حفظ سلامتی از سبزی ها و میوه ها در طول روز استفاده نمایید.

۷)در صورتی که ریشی دارید که ضعیف است می توانید از روغن های استفاده نمایید که در مقابل کلر آب آنها را محفوظ نگه می دارند مثل جوجوبا و…

۸)برخی فکر می کنند که اگر با تیغ اصطلاح کنند ریش شان کلفت می شود که اصلا پایه علمی ندارد و غلط می باشد و می توانید از روش های دیگری استفاده کنید. البته گاهی استفاده از تیغ به صورت نیز آسیب وارد می کند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *