دوشنبه، ۰۲ بهمن ۹۶ - ۱۰:۲۷
کفش مشکی

چگونه رنگ کفش را مشکی کنیم؟ تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چطور می توانید رنگ کفشان را عوض کنید….

چگونه رنگ کفش را مشکی کنیم؟ تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چطور می توانید رنگ کفشان را عوض کنید. بیشتر ما همیشه تصور می کنیم که فقط از واکس می توانید برای جلا دادن و تمیز کردن کفش هایمان استفاده کنیم ولی در واقع باید بدانید که واکس کاربردهای دیگری نیز داشته است مثل رنگ کردن.

اگر کفش ما سفید، کرمی یا رنگی باشد بخواهیم آن را رنگ کنیم می توانیم از واکس کمک بگیریم. واکس ها دارای انواع مختلفی هستند که شامل کرمی ، جامد و مایع اند. برای تغییر رنگ دادن کفش بهتر است از واکس های کرمی استفاده نکنید و اگر کفش تان تیره و می خواهید آن را تیره تر کنید باید از واکس های تیره هم استفاده نمایید چون اگر از واکس رنگ روشن استفاده کنید قطعا نتیجه ی خوبی بدست نخواهید آورد.

دستورالعمل

برای اینکه بتوانید نتیجه ی خوبی بدست بیاورید باید کفشان را به خوبی تمیز نمایید تا جایی هیچ آلودگی و لکه ی بر روی آن باقی نماند.واکس مایع را بردارید و با یک برس شروع به رنگ کردن کفشان نمایید به گونه ی که بر روی کفش رگه رگه باقی نماند. صبر کنید تا واکس خشک شود و سپس مرحله ی دوم را شروع نمایید. برای اینکه رنگ کفشان کاملا تغییر پیدا کند باید حداقل سه بار اینکار را به خوبی انجام بدهید. ( در هر مرحله باید اجازه دهید که واکس به خوبی خشک شود و سپس مرحله ی بعدی را انجام بدهید).

اگر می خواهید این رنگ دوام پیدا کند بهتر است از یک اسپری بر روی کفش استفاده کنید و دقت داشته باشید موادی که در زمستان برای ذوب یخ در خیابان ها استفاده می شود می توانند سبب آسیب به واکسی شوند که شما به کفش شان زده اید پس تا جایی که امکان دارد در این روزها کفش های رنگ شده تان را نپوشید.

به نظر شما چگونه رنگ کفش را مشکی کنیم؟ 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *