سه شنبه، ۱۰ بهمن ۹۶ - ۱۱:۲۰
خودرو

نحوه ثبت سفارش خودرو : برای اینکه هر نوع کالایی را وارد نمایید، باید به سایت زیر مراجعه نمایید و سپس در آن عضو…

نحوه ثبت سفارش خودرو : برای اینکه هر نوع کالایی را وارد نمایید، باید به سایت زیر مراجعه نمایید و سپس در آن عضو شوید.وقتی در سایت عضو شدید و اطلاعاتان را وارد کردیدبرای ثبت سفارش کالای موردنظرتان اقدام نمایید. در ادامه چگونگی نحوه ثبت سفارش خودرو را برای شما تشریح کرده ایم.

سیستم مدیریت ثبت سفارشات واردات

چگونه خودرو را ثبت نماییم؟

اول از هر چیزی در سایت عضو شوید. بعد اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید تا کارشناس مربوطه آن را بررسی نماید و تایید نماید. کلیدی در سایت وجود دارد با عنوان ایجاد سفارش خودرو که می توانید با کلیک بر روی آن وارد قسمت مربوطه شوید. هر کسی می تواند یکبار از این قسمت استفاده کند و برای همه فعال می باشد. شما بعد از انتخاب ، تایید پنجره درخواست ثبت سفارش برایتان باز می شود. این پنجره چندین بخش داشته است:

۱) مشخصات کلّی

۲) مشخصات پروفرمای کالا

۳) مشخصات پروفرمای محصول

۴) مشخصات مجوزها

مشخصات کلّی

در این بخش یک سری اطلاعات کلی را باید وارد نمایید  و بعد از آن گزینه “ذخیره” را کلیک نمایید. اطلاعات از قبیل شماره و تاریخ درخواست، شماره ثبت نام ، نام کامل متقاضی و …

مشخصات پروفرمای کالا

در این بخش اطلاعاتی مرتبط با اطلاعات پروفرمای کالا باید وارد شود. مثل ثبت سفارش ، نام فروشنده به لاتین ، شماره تلفن، شماره و تاریخ پروفرما و …

مشخصات پروفرمای حمل

چون در صفحه ثبت سفارش خودرو ، نوع درخواست کالا انتخاب شده است ، این صفحه برایتان غیرفعال می گردد.

مشخصات مجوزها

در این بخش ، باید اطلاعاتی که در رابطه با مجوز ها هستند ثبت شوند. از قبیل اطلاعاتی مثل محل  و بخش سهمیه ، شماره و تاریخ مجوز تخصیص ارز ، کد تخصیص ارز، نام و نام خانوادگی مسئول، سمت و … وارد می شود.

در پایان باید گزینه ذخیره را کلیک نمایید تا اطلاعات ذخیره گردند و با فشردن کلید ثبت ،  اطلاعات کامل مطابق قسمت بعدی “ثبت کالا” وارد می شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *