پنج شنبه، ۰۳ اسفند ۹۶ - ۰۹:۱۳
ایده های برای دکوراسیون

ایده های جالب برای چیدمان منزل در سال ۲۰۱۸ : افراد زیادی هستند که به دیوارهای سفید علاقه دارند و سعی می کنند همیشه…

ایده های جالب برای چیدمان منزل در سال ۲۰۱۸ : افراد زیادی هستند که به دیوارهای سفید علاقه دارند و سعی می کنند همیشه منزلشان را با رنگ سفید رنگامیزی کنند ولی نباید این نکته را فراموش کرد که اگر تضاد رنگی به وسیله دیگر اجزای اتاق صورت نگیرد موجب می شود فضا حالتی یکدست و بی روح به خود بگیرد.

ایده های جذاب

۱)از آثار هنری استفاده نمایید: یکی از ساده ترین روش های که به شما کمک می کند تا بتوانید فضا را به خوبی زیبا کنید استفاده از آثار هنری است که نظر هر کسی را به خود جذب می کنند. باید این آثار را روی دیوارهای سفید و تمیز بگذارید تا خودشان را نشان دهند.

۲)از گل های طبیعی و آپارتمانی استفاده کنید:  این گل ها موجب بخشیدن یک حس خود در محیط می شوند. همیشه که نباید باغچه داشت بلکه می توان از گل های استفاده کرد که مخصوص آپارتمان هستند و بوی آنها در فضا می پیچد( البته این مورد در صورتی است که شما حساسیت به گل ندارید). زمانی که گل ها کنار دیوارهای سفید و روشنایی قرار بگیرید واقعا فضای منحصر به فردی را ایجاد می کنند.

استفاده از گل های آپارتمانی

۳)از مبل مان مناسب استفاده نمایید: مهم ترین اجزای که می تواند در کنار دیوارهای سفید نقش مهمی داشته باشد مبل مان های مناسب هستند.اگر هزینه ی تقریبا زیادی برای مبل ها در نظر گرفته اید می توانید آنها را به رنگ مورد نظرتان خودتان سفارش بدهید. توجه داشته باشید باید نوع مبل را با توجه به قسمت مورد نظر انتخاب کنید.

۴)طرح های ساده و رنگ های خنثی را برای کفپوش استفاده کنید: در صورتی که به رنگ های خنثی علاقه دارید می توانید برای کفپوش ها از آنها استفاده نمایید.باید کنتراست رنگی را در انتخاب فرش و کفپوش های اتاق در نظر داشته باشید و همچنین تضاد را به وجود بیاورید.

برای به وجود اوردن یک انرژی در محیط باید تضاد رنگی را بین دیوارهای سفید و کفپوش های اتاق حاکم کنید.

نکته) زمانی که شما کفپوش ها را به بهترین شکل انتخاب کنید و آنها را با دیگر وسایل هماهنگ نمایید موجب شده اید فضا بزرگتر و زیباتر دیده شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *