دوشنبه، ۰۹ بهمن ۹۶ - ۰۳:۲۹
دبی و واردات کالا

واردات از دبی : واردات کالا و صادرات آن نیاز به مهارت و تخصص های لازم را دارد. دبی از جمله کشورهای است که…

واردات از دبی : واردات کالا و صادرات آن نیاز به مهارت و تخصص های لازم را دارد. دبی از جمله کشورهای است که همسایه ایران به شمار می رود و به خاطر می تواند به عنوان یک شریک خوبی در زمینه تجارت برای ایرانیان محسوب شود. اگر می خواهید واردات از دبی را انجام بدهید باید در خصوص کالاها و نحوه ی وارد کردن آن اطلاعات جامعی داشته باشید.

چه کالاهایی را وارد کنیم؟

اولین سوالی که شاید شما از خودتان بپرسید این است که چه کالاهایی را بهتر است وارد کنیم. برای انتخاب کالا ، عوامل متفاوتی وجود دارد مثلا افرادی که سرمایه زیادی دارند می خواهند سود بیشتری بدست بیاورند و افرادی که سرمایه کمی دارند بیشتر در فکر فروش محصولاتی هستند که بتوانند سود بیشتری حاصل کنند.

وارد کردن پارچه از دبی : با اینکه ایران از دسته کشورهای است که خود تولید کنندگان پارچه زیادی داشته است ولی بازهم تقاضا برای پارچه زیاد می باشد. پیش از اینکه پارچه ی را به کشور وارد کنید باید نمونه ی از آن را حتما مورد بررسی در آزمایشگاه قرار دهید تا از تعرفه آن آگاه باشید. بعد از آن تاجر می تواند پارچه را از گمرک عبور دهد و به کشور وارد نماید. البته این نکته را فراموش نکنید که گرماژ پارچه به عنوان یکی از عوامل موثری است که ارزش پارچه را مشخص می نماید.

واردات قطعات ماشین های بزرگ : در صورتی که شما سرمایه زیادی در اختیار دارید می توانید قطعه های ماشین های سنگین را وارد نمایید. شما حدودا یک میلیارد سرمایه برای اینکار نیاز داشته اید تا بتوانید این واردات را انجام بدهید. البته آگاهی از شرایط و تعرفه ها پیش از واردات بسیار مهم و ضروری می باشد.

نکات مهم

قبل از اینکه بخواهید وارداتی را انجام بدهید باید بخوبی بازار فروش و خرید را برای آن کالا بررسی کنید و سپس برای واردات کالایی مورد نظر اقدام نمایید.باید کالایی را انتخاب کنید که سود خوبی برایتان داشته باشد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *