سه شنبه، ۲۱ فروردین ۹۷ - ۰۷:۰۳
تعبیر خواب

تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب : می توانیم اینگونه بگوییم که فرشته ها به عنوان مخلوقاتی می باشند که هم نورانی و روحانی…

تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب : می توانیم اینگونه بگوییم که فرشته ها به عنوان مخلوقاتی می باشند که هم نورانی و روحانی هستند و به صورت کلی برای دیدن فرشته ها در خواب دو تعبیر وجود داشته است :

  1. شخصی شاد و مطیع امر خداوند متعال و پرهیزکار
  2. پادشاهی موفق و کامیاب و با دین و ایمان

خدواند در قرآن اینگونه می فرماید که : لَا یَعْصُونَ اللَّهَ مَا اَمَرَهُمْ وَیَفْعَلُونَ مَا یُؤْمَرُونَ ؛ به معنای اینکه هیچ وقت فرشتگان از دستور خدواند نافرمانی نمی کنند و به هر چه که می گویند عمل می کنند. کرمانی می گوید در صورتی که در خواب فرشته ها را ببینید ، به معنی بشارتی از سوی خدواند متعال است.

دیدن فرشتگان

دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب تعبیر خوبی دارد ولی در تعبیر باید به نحوه و وضعیت ظاهری آنها نیز دقت داشته باشیم چون به این توصیف ها وابسته می باشد.در صورتی که فرشته حالتی شاد و متبسم داشته باشد ، خبر از بزرگی و عزت را برای شما خواهد داشت.

برخی اینگونه تعبیر را بیان می کنند که در صورتی که بیماری در خواب خود ملائک مقرب را مشاهده کند که گشاده و بشاش است از بیماری شفا پیدا خواهد کرد . اگر محبوس باشد از زندان خلاص می شود و اگر وام دار دین خودش را پرداخت نموده اما اگر فرشته ی که می بینید غمگین و عبوس باشد ، تعبیر برخلاف آنچه که ذکر شده ، می باشد.

در صورتی که شما در عالم رویا مشاهده کنید که با فرشته ها دعوا می کنید اصلا تعبیر خوبی نیست. به نوشته معبران ، در صورتی که فرشته ی با چهره ی غمگین و عبوس را مشاهده کنید اصلا در خواب خوب نبوده مخصوصا دیدن عزرائیل و میکائیل که نشان میدهد مرگ ببیننده ی خواب نزدیگ بوده است.

تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب : درصورتی که ببیننده در خواب ببیند با فرشته ی پرواز می کند بسیار تعبیر خوبی داشته است چون به نعمت و رفاه خواهد رسید. به صورتی کلی نتیجه می گیریم که دیدن فرشته ها در خواب خوب است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *