جمعه، ۱۷ فروردین ۹۷ - ۰۸:۴۰
دیدن تابوت در خواب

تعبیر دیدن تابوت در خواب : در ادامه این پست می توانید تعبیر خواب تابوت خالی،  تعبیر خواب تابوت،تعبیر خواب خوابیدن در تابوت ، تعبیر…

تعبیر دیدن تابوت در خواب : در ادامه این پست می توانید تعبیر خواب تابوت خالی،  تعبیر خواب تابوت،تعبیر خواب خوابیدن در تابوت ، تعبیر خواب ساختن تابوت و تعبیر خواب زیر تابوت مرده را گرفتن را مطالعه کنید.

تعبیر خواب؛ابراهیم کرمانی

  • در صورتی که شما در خواب ببنید که شما و مرده ی در تابوت قرار گرفته اید ، تعبیرنیکو و خوبی خواهد داشت اما در صورتی که شما را دفن کنند اصلا تعبیر خوبی نداشته است.
  • اگر در خواب ببنید که کسانی شما را می برند یا روی تابوتی افتاده اید ، به مردم ستم و ظلم می کنی اما در صورتی که سبک باشد یعنی به مردم فشار یا سختی وارد نخواهید کرد و وضعیتتان بهتر خواهد شد.
  • در صورتی که مشاهده کنید، شخص زنده ی را در تابوت می گذارند و می برند و تابوتش را کسی همراهی نمی کند یعنی کارش و مرتبه او دچار نقص و اختلالی خواهد شد اما اگر مردم او را همراهی کند تعبیربرعکس این را خواهد داشت.
  • در صورتی که مشاهده کنید روی تابتوتی افتاده اید و افرادی که شما را می برند ، شما را انداخته اند یعنی مقاوم و جایگاه تان را از دست می دهید و در کار شما گره ی خواهد افتاد.

طبق تعبیر دیگری :

  • در صورتی که مشاهده کنید روی تابوتی هستید که روی زمین حرکت می کند و میرود به این تعبیر است که شما به مسافرت می روید.
  • در صورتی که مشاهده کنید عده ی تابوت شما را می برند یعنی شخصی که تابوتش را می برند با ظلم و ستم فرمانروایی و حکومت می کنند. اگر در خواب مرده هستید و مردم جنازه شما را همراه می کند و آن را در تابوت گذاشته اند یعنی به شرافت و بزرگی می رسی اما گناه کار هستی و اگر تو را تشیع می کنند یعنی ریاست و حکومت خواهی کرد.

تعبیر دیدن تابوت در خواب : 

تابوت از نظر لوک اویتنهاو : زندگی خوش و طولانی است

دیدن تابتوت از نظر آنتی بیتون  : بیانگر یک اتفاق ناگوار – دیدن جنازه بیانگر ناامیدی و غم

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید در صورتی که در خواب خود تابوت دیده اید نترسید چون عمر شما طبیعی می باشد و مشاهده تابوت با زندگی و مرگ مرتبط نیست.

لوک اویتنهاو: دراز کشیدن درون یک تابوت نشانه ی از یک موانع بر سر راه است.
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *