جمعه، ۱۷ فروردین ۹۷ - ۰۷:۴۰
تعبیر دیدن غذا

تعبیر دیدن غذا در خواب : اول از هر چیزی بهتر است بدانید که دیدن غذا به معنی خیر و برکت است ولی لازم…

تعبیر دیدن غذا در خواب : اول از هر چیزی بهتر است بدانید که دیدن غذا به معنی خیر و برکت است ولی لازم است به کیفیت و کمیت آن نیز توجه داشته باشیم تا تعبیری دقیق از آن بدست بیاید.

در صورتی که شما در خواب خود غذا ببنید باید رنگ و مزه و طعم غذا را در نظر بگیرید و سپس تعبیر آن را انجام بدهید.

تعبیر خواب و غذا

همانطور که اشاره کرده ام، دیدن غذا در خواب نشانه ی از روزی و نعمت بوده که البته خیر و خوبی را به همراه خواهد داشت اما اگر غذای که شما دیده اید دارای بوی بد و متعفن باشند سبب ایجاد کراهت در شما نیز گردد این غذا ، معنی غذای سالم را نمی دهد پس به گونه ی دیگری تعبیر می شود و نشانی از بیماری و رنجوری خواهد بود.

در صورتی که غذای که می خورید شور است ، شما دچار خشم یا گرفتاری پشیمانی می شود و غذاهای تلخ به معنی ورشکستگی و تلخ کامی خواهد بود. ولی اگر غذای شما ترش باشد ،غم را به همراه خواهد داشت.

تعبیر خواب غذا در خواب

در صورتی که شما غذای که می خورید فلفل و دارچین باشد ، به همین تعبیر ها است یعنی نشانه ی از تلخ کامی بوده ولی اگر زردچوبه یا زردی زعفران را در آن ببینید شما دچار غم و غمگینی خواهید شد.

البته در صورتی که شما نتوانید زرد چوبه و زردی زعفران را تشخیص بدهید نیازی نیست نگران باشید چون تعبیری بدی نخواهد داشت.

علاوه بر انچه که بیان کرده ایم محلی که شما در آن غذا می خورید نیز بسیار مهم است یعنی اگر در خانه دوست شما غذا می خورید می تواند  نشانی از این باشد که از محلی یا شهری پولی به شما می رسد و اگر در بیابان باشد و شما از غذای که می خورید لذت ببرید یعنی در سفر مالی بدست می آورید.

 اگر غذای که می خورید در آشپزخانه باشد یعنی از سوی همسرخود پولی را بدست خواهید آورد.

به صورت خلاصه می توانیم بگوییم که دیدن غذا در خواب بسیار خوب است البته به شرط آنکه غذا سالم باشد و هیچ بوی بد و یا تعفنی از خود ندهد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *