چهارشنبه، ۱۰ آبان ۹۶ - ۰۲:۰۰
فعال سازی بسته اینترنت ایرانسل

طبق آمارها ، مردم زیادی هستند که روزانه از اینترنت اپراتورها برای گوشی و سیستم های خود استفاده می کنند و بسیاری از…

طبق آمارها ، مردم زیادی هستند که روزانه از اینترنت اپراتورها برای گوشی و سیستم های خود استفاده می کنند و بسیاری از کارهای روزانه خود را مانند خدمات قبوض ، خرید شارژ وانتقال وجه و … به این طریق انجام میدهند وبرایشان مهم است که کدام اپراتور بتواند خدمات بهتری در این زمینه ارائه دهد.معمولا اپراتورهای که بدون مشکل  قطع وصلی و همچنین قیمت مناسب و کیفیت خدمات اینترنت را ارائه میدهند موفق تر هستند و مشترکان بیشتری داشته اند.

ایرانسل جز یکی از اپراتورهای است که مشترکان زیادی از آن استفاده می کنند و همچنین توانسته است با ارائه بسته های اینترنت متنوع و خدمات انبوه به مشتریان موفق باشد. همانطور که می دانید ایرانسل بسته های اینترنتی با حجم های متنوعی و مهلت زمانی های مشخصی را برای کاربران خود معین کرده است که هر کاربر باتوجه به نیاز خود می تواند برای فعال سازی بسته مورد نظر اقدام کند.

ترافیک ملی ایرانسل چیست ؟

ایرانسل یک بسته ماهانه با ۵ گیگابایت اینترنت به همراه ۱ گیگابایت ترافیک ملی قرار داده است که البته هم قیمت مناسب و هم کیفیت متناسبی داشته است.قیمت این بسته ۲۲ هزار تومان است که می توان از کد دستوری #۱*۱۱*۵*۵۵۵* آن را فعال کرد یا برای فعال سازی می توان به وب سایت ایرانسل مراجعه کرد. اگر شما هم در ماه ۵ گیگابایت اینترنت مصرف می کنید می توانید این بسته را برای خودتان انتخاب نمایید.

ایرانسل

ترافیک ملی هم اکنون تنها مختص چند سایت است که شاید بعدها سایت های دیگری نیز به لیست اضافه شوند.البته کاربرانی که از نرم افزارهای رفع محدودیت استفاده می کنند باید در نظر داشته باشد که در این صورت هزینه ی آن شامل بسته نمی شود و به صورت آزاد محاسبه خواهد شد.

لازم است بدانید که اینترنت ملی در واقع ارائه سرعت اینترنت بهتر همراه با قیمت مناسب تر برای مشتریان است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *