یکشنبه، ۰۸ بهمن ۹۶ - ۰۶:۴۵
فاطمه گودرزی - بازیگر

آیا واقعا فتانه خواهر فاطمه گودرزی است؟ این روزها خبرها و شایعه های زیادی در فضای مجازی منتشر شده است که یکی از آنها…

آیا واقعا فتانه خواهر فاطمه گودرزی است؟ این روزها خبرها و شایعه های زیادی در فضای مجازی منتشر شده است که یکی از آنها مربوط به خانم گودرزی است. فتانه از خوانندگان قدیمی ایران به شمار می رود که هم اکنون به زندگی در خارج از ایران مشغول است و شباهت های زیادی با خانم گودرزی داشته است. همین موضوع سبب شده تا شایعه های زیادی منتشر شود مبنی بر اینکه فاطمه گودرزی و فتانه با یکدیگر نسبت داشته اند و خواهر هستند.

جواب خانم گودرزی به شایعه های اخیر

خانم گودرزی اینگونه پاسخ میدهد :

لطفا به شایعات دامن نزنید، من و فتانه با یکدیگر هیچ نسبتی نداریم.

فتانه-خواننده قدیمی

بیوگرافی خانم فاطمه گودرزی

خانم گودرزی از جمله بازیگران مشهور ایرانی است که سابقه زیادی در تلویزیون و سینمایی ایران داشته است و در مجموعه ها و فیلم های زیای ایفای نقش کرده است. او متولد ۱۳۴۲ (۱۹ تیرماه) در تهران است که هم اکنون از مرز ۵۰ سالگی عبور کرده است. وی دیپلم اقتصاد دارد و ۲ دوره دوساله  تئاتر از سال ۱۳۶۱ را در اداره بازیگری سپری کرده است.

خانم گودرزی ، چندین سال گذشته ازدواج کرده است و همسر وی عبدالرضا گنجی  است که جز کارگردانان سینما می باشدو همچنین دو فرزند دارد که پسر او پویان و دختر وی آو نام دارند.

فاطمه گودرزی اولین تجربه بازیگریش را از سال ۶۷ با بازی در گالش های مادربزرگ در تلویزیون آغاز کرد و بعد از آن توانست در تجربه بازی در به خاطر همه چیز را در سینما کسب کند.

خانم گودرزی اینگونه می گوید که هر کسی در زندگی راه و شیوه ی خاصی دارد که می تواند از این طریق به آرامش برسد. او می گوید همسرش همکارش است و به دلیل برای یکدیگر حرف های مشترک زیادی دارند و همدیگر را به خوبی درک می کنند.او گفته است شیوه ی که او و همسرش در زندگی پیش گرفته اند به آنها کمک زیادی کرده است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *