شنبه، ۰۲ دی ۹۶ - ۱۰:۱۹
ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟ روغن خراطین از جمله روغن های است که برای حجیم سازی عضلات بسیار از آن استفاده می شود…

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟ روغن خراطین از جمله روغن های است که برای حجیم سازی عضلات بسیار از آن استفاده می شود و خواص متعددی برای آن بیان می شود. ولی سوال اینجاست که ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟ به بیانی دیگر واقعا در حجیم سازی عضلات با تاثیر است؟

جالب است بدانید اگر این روغن به صورت اصلی باشد و همچنین کیفیت آن بالا باشد می تواند در بزرگ کردن و حجیم سازی اندام های مختلف بدن تاثیر زیادی داشته باشد.آقایان و خانم ها می توانند برای مواردی مثل بزرگ کردن گونه ها، بزرگ کردن سینه ها، بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه ، برجسته کردن گونه و … از این روغن استفاده نمایند.

چگونه یک روغن خراطین اصل بخریم؟

باید دقت داشته باشید هر روغنی که با عنوان روغن خراطین فروش می رسد واقعا اصل نیست و ممکن است با دیگر روغن ها ترکیب شده باشد اما می توان گاهی تشخیص اصل یا غیر اصل بودن روغن را انجام بدهیم.

  1. اولین چیزی که در مورد روغن خراطین اصلی باید دقت کنید که این روغن جامد نیست و باید حالتی مایع داشته باشد
  2. این روغن نباید دارای بوی باشد(اکر روغنی که خریداری کرده اید دارای بوی باشد به این معنی است که با دیگر روغن ها مثل زیتون،آفتابگردان و … مخلوط شده است).
  3. رنگ روشن و واضحی نداشته است

روغن های خراطینی که غیر اصل باشند نمی توانند تاثیری ایده آل برایتان داشته باشد و قطعا شما را راضی نخواهند کرد.

طریقه مصرف روغن خراطین

برای مصرف این روغن باید روز یک بار ، محل مورد نظر را برای سه دقیقه ماساژ بدهید و بعد از آن با روغن آغشته کنید و دوباره سه دقیقه ماساژ بدهید تا به خوبی در پوست جذب گردد البته اگر می خواهید نتیجه ی بهتری از این روغن داشته باشید می توانید روزی دوبار این کار را انجام بدهید.

کاربران عزیز می توانید برای اطلاعات بیشتر به لینک ” روغن خراطین ویکی پدیا ” مراجعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *