دوشنبه، ۱۴ اسفند ۹۶ - ۰۷:۲۲
آکسارای

منطقه آکسارای استانبول : یکی از قدیمی ترین منطقه های استانبول است که بسیاری از گردشگران برای خرید به این منطقه می روند و…

منطقه آکسارای استانبول : یکی از قدیمی ترین منطقه های استانبول است که بسیاری از گردشگران برای خرید به این منطقه می روند و جز پر بازدیدترین قسمت های استانبول است. آکسارای در منطقه قدیمی فاتح واقع شده است.

در این منطقه فروش عمده وسایل مختلفی مثل کیف، پارچه ، پوشاک و …صورت می گیرد و شما می توانید بهترین پوشاک را به صورت عمده خریداری نمایید البته این محله با نام “پاتوق ایرانیان” نیز شناخته می شود.

دیدنی های استانبول

در منطقه آکسارای استانبول شما می توانید هتل های ارزان قیمتی را مشاهده کنید که بسیار طرفدار داشته اند و البته بیشتر این هتل ها سه ستاره هستند ولی اگر از بسیاری از افراد بپرسید آنها این هتل ها را به خانواده ها توصیه نمی کنند اما برای خرید بسیار منطقه خوبی است.

اگر شما برای اولین بار است که به استانبول می روید و در هتل های این منطقه ساکن شده اید می توانید از حمل و نقل عمومی برای رفت و امد استفاده نمایید. در صورتی که بخواهید از این منطقه تا میدان تکسیم با اتوبوس بروید حدود ده دقیقه می باشد.

آکسارای

منطقه آکسارای به آثاری مانند ایاصوفیه، میدان سلطان احمد ،مسجد سلطان احمد نزدیک می باشد و گردشگرانی که در این منطقه اقامت می کنند می توانند به راحتی از این آثار دیدنی نیز بازدید نمایند.

البته لازم است این موضوع را به خوبی بدانید که بسیاری از منطقه های استانبول مورد پسند گردشگران هستند و فقط آکسارای یکی از آنهاست.

استانبول جز بهترین شهرهای است که سالیانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند و در هر قسمت آن قطعا می توانید جاذبه های دیدنی زیادی را مشاهده نمایید. استانبول به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای کشور ترکیه است که از نظر رتبه بندی برای گردشگران خارجی در جایگاه سوم قرار گرفته است.

اگر به استانبول سفر کردید حتما از مرکزهای خرید ارزان قیمت این منطقه بازدید نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *