پنج شنبه، ۱۷ اسفند ۹۶ - ۰۷:۲۸
استانبول

آکواریوم استانبول : به جرأت می توان گفت که استانبول یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین قسمت های است که سبب می شود…

آکواریوم استانبول : به جرأت می توان گفت که استانبول یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین قسمت های است که سبب می شود سالیانه گردشگران زیادی آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب نمایند.

آیا تا به حال نام آکواریوم استانبول را شنیده اید؟ آیا می دانید که چگونه جایی است؟

دیدنی های استانبول

اگر از افرادی هستید که به گردش در زیر آب علاقه دارید و از تماشایی جانوران آبزی لذت می برید می توانید از آکواریوم استانبول دیدن کنید. یکی از جاذبه های دیدنی استانبول است که شما می توانید لحظه های شیرین و خاطره انگیزی را در آن تجربه کنید و از سفرتان لذت ببرید.

پیشنهاد ما این است که همیشه قبل از سفر به هر ناحیه ی، جاذبه های گردشگری آن را بشناسید و سپس با برنامه ریزی مشخصی از همه ی آنها دیدن کنید.

در این آکواریوم حدود ۱۵۰۰ نوع گونه های مختلف وجود دارد که سبب شده ، آن را جز مشهورترین آکواریوم های جهان بشناسند. وسعت این مکان دیدنی ۲۲ هزار متر مربع است و ۲طبقه می باشد.

وقتی شما از این اکواریوم زیبا دیدن می کنید از مسیرهای مختلفی رد می شوید که می توانیم به دریایی سیاه ، دریای اژه ، دریای مدیترانه ؛ کانال پاناما ، گرمای جهانی و … اشاره کنیم.

آکواریوم جذاب استانبول

آکواریوم استانبول کجاست ؟در اصل یکی از اساسی ترین قسمت های آکواریوم استانبول ، قسمتی است که با نام جنگل استوایی شناخته شده ، شاید برای شما هم جالب باشد که اصلا وجود جنگل استوایی در این اکواریوم به چه معناست ؟

بد نیست بدانید که همان قسمت جنگل استوایی می باشد که سعی شده فضای شبیه سازی گردد تا مانند فضای جنگلهای بارانی آمازون در آمریکای جنوبی باشد. جاندارن دریایی خطرناکی مثل تمساح ، مار و … که در این رود مشغول زندگی هستند ، در این بخش اکواریوم وجود دارند.

جنگل استوایی

در این آکواریوم زیبا ، سینمای پنج بعدی نیز وجود دارد که سبب افزایش جذابیت این مکان دیدنی می شود و بازدیدکنندگان می توانند به تماشایی فیلم بپردازند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *