پنج شنبه، ۱۷ اسفند ۹۶ - ۰۸:۵۳
میدان تکسیم

منطقه تکسیم استانبول : استانبول جز شهرهای است که دارای قسمت های متفاوتی می باشد و میدان تکسیم استانبول به عنوان یکی از شناخته…

منطقه تکسیم استانبول : استانبول جز شهرهای است که دارای قسمت های متفاوتی می باشد و میدان تکسیم استانبول به عنوان یکی از شناخته شده ترین مناطق استانبول است که ایرانیان آن را به خوبی می شناسند.

میدان تکسیم یا میدان تقسیم جز محل های پر جاذبه در استانبول می باشد و می توان اینگونه گفت که بسیاری از برندهای مشهور دنیا در این میدان ، شعبه های داشته اند. هتل های که در منطقه تکسیم وجود دارند بسیار مجهز می باشند و به وسیله یورو پرداخت  های آنها شکل می گیرد.

مناطق دیدنی استانبول

اگر بخواهیم یکی از بهترین و مشهورترین مناطق را در استانبول نام ببریم که به عنوان قلب استانبول است ، می توان به منطقه تکسیم اشاره کرد. این منطقه دیدنی در بخش اروپایی استانبول می باشد و بسیاری از توریست ها زمانی که وارد این شهر می شوند از تکسیم دیدن می کنند.

همانطور که اشاره کرده ایم تکسیم جز مشهورترین قسمت های است که گردشگران به آنجا می روند چون نزدیک به میدان تکسیم خیابان استقلال  و بی اوگلو می باشد و رستوران های شیک ، سینما ، مرکزخرید استانبول و دیسکوهای زیادی در آن وجود دارد.

دیدنی های استانبول زیبا

آنگونه که آمارها نشان میدهند روزانه ، تعداد کثیری از افراد از این منطثه عبور می کنند و بسیاری از افراد ، هتل های این منطقه را برای اقامتشان انتخاب می نمایند.البته آن چیزی که سبب می شود تا افراد زیادی این هتل ها را انتخاب کنند ، مسیر رفت و آمد راحت است چون هر دسترسی در این منطقه بسیار آسان می باشد و شما بدون نیاز داشتن به هر وسیله نقلیه ، می توانید به رفت و آمد و خرید بپردازید.

معمولا هتل های که در این منطقه هستند چهار ستاره و پنج ستاره می باشند. شما می توانید از بدون در این هتل ها ، لذت واقعی از سفر را تجربه کنید.

هتل های دیدنی تکسیم

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *