شنبه، ۱۹ اسفند ۹۶ - ۰۸:۱۰
ازمیر

ازمیر مناطق دیدنی : زمانی که شما نام ترکیه را می شنوید، قطعا یک مکان دیدنی و جذاب در ذهن شما شکل می گیرد…

ازمیر مناطق دیدنی : زمانی که شما نام ترکیه را می شنوید، قطعا یک مکان دیدنی و جذاب در ذهن شما شکل می گیرد که مشتاق می شوید از آن دیدن کنید.اگر می خواهید از دیدنی ترین شهرهای ترکیه دیدن کنید ، ازمیر را فراموش نکنید.

ازمیر شهری است که شما در آن شاهد خستگی های روزمره شهرهای دیگر نیستید. افرادی که به آرامش علاقه دارند، این شهر بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.پس از استانبول و انکارا می توان گفت که بزرگترین شهر ازمیر است . البته جز بهترین ها نقطه ها است که نمایشگاه یا همایش در آن برگزار نمود.

جاذبه های ازمیر

  1. Alsancak : جز بهترین مکان های است که توریست های زیادی برای بازدید از آن می روند. شما در این Alsancak می توانید معماری شهری قدیمی و سنتی ازمیر را مشاهده نمایید.
  2. Kordonboyu : اگر به ساحل و دریا علاقه دارید، این امکان دیدنی را به خاطر بسپارید. Kordonboyu یک مکان دیدنی و ساحلی در ازمیر است که شما می توانید لذت یک روز ساحلی را در آن تجربه نمایید.برای میل نمودن غذاهای ساحلی می توانید از رستوران های آن بازدید کنید.
  3. باغ وحش ازمیر: در این باغ وحش حیوان های درنده و زیبایی نگهداری می شود که البته کاشت ۶۵۰۰۰ نهال در این طبیعت ، سبب چندین برابر شدن جذابیت آن شده است.
  4. برج ساعت : برج ساعت را می توان جز معروف ترین های ازمیر  دانست که تقریبا توریست های که به ازمیر رفته اند ، همه آن را به خوبی می شناسند. این برج زیبا کنار میدان کوناک واقع شده است.
  5. آسانسور ازمیر: یکی از بناهای تاریخی ازمیر است که حدود یک قرن پیش برای اینکه مردم در رفت و آمد راحت باشند ، ساخته شده است.
  6.  بازار Kemeralti  : یکی از دیدنی ترین های ازمیر بازار سنتی آن است که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند.رستوران های زیبایی در این منطقه برای توریست ها آماده شده است.

ازمیر مناطق دیدنی : در ازمیر دیدنی های دیگری نیز وجود دارد که در قسمت فوق به ۶ مورد اشاره شده است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *