پنج شنبه، ۱۴ دی ۹۶ - ۰۵:۵۴
کامبیز فروهر

کامبیز فروهر : کامبیز فروهر همسر معصومه علی نژاد قمی است که در سپتامبر سال ۲۰۱۴ با معصومه علی نژاد قمی ازدواج کرده…

کامبیز فروهر : کامبیز فروهر همسر معصومه علی نژاد قمی است که در سپتامبر سال ۲۰۱۴ با معصومه علی نژاد قمی ازدواج کرده است. او خبرنگار ایرانی-آمریکایی خبرگزاری بلومبرگ است. معصومه علی نژاد قمی معروف به “مسیح” خبرنگار مدافع حقوق زنان و جوامع بین الملل می باشد. مدت ها پیش این دو ازدواجشان را به صورت رسمی به ثبت رسانند ولی قبل از آن بدون هیچ گونه رسمیتی با یک دیگر مشغول زندگی بوده اند.

کامبیز فروهر و مسیح علی نژاد  از خبرنگاران سیاسی و فعال در آمریکا می باشند که چندی پیش کمپینی را راه اندازی کردند که نام ” آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” داشت.

کامبیز فروهر از ازدواج گذشته ی خود دو دختر داشته که بعد از جدا شدنش با مادرشان زندگی می کنند . مسیح علی نژاد نیز پسری به اسم پویان از ازدواج سابقش داشته است که همراه مادر و همسر مادرش زندگی می نمایند.

بیوگرافی

معصومه علی نژاد در سال ۱۳۵۵ در بابل متولد شده است به گفته ی وی دوستانش  او را با مصی صدا می کنند. او از سال ۱۳۷۸ روزنامه نگاری را با روزنامه همبستگی شروع نمود و پس از آن همکاری خود را با ایلنا آغاز کرد. نوشته های از او در روزنامه های نظیر شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هم‎میهن و اعتماد ملی هم منتشر شده است.او در دوران فعالیت مطبوعاتیش جنجال های زیادی را برپا کرده بود.

مسیح علی نژاد در اردیبهشت سال ۹۳ پویش ، فراخوان و کمپینی را به راه انداخت و از تمام زنان اینگونه درخواست کرد که در سراسر ایران برای نشان دادن اعتراضشان به حجاب در جامعه ، به کشف حجاب در مکان های عمومی و در نقطه های از خاک کشور ایران ، عکس های خود را برای وی ارسال کنند. صفحه وی در شبکه های اجتماعی دنبال کننده های زیادی داشته است.

کاربران عزیز می توانید مقاله ری استارت چیست ؟  را نیز مطالعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *