شنبه، ۲۵ آذر ۹۶ - ۱۲:۴۸
روغن خراطین

روغن خراطین ویکی پدیا : متاسفانه در ویکی پدیا در مورد این روغن مطالب مفصلی وجود ندارد ولی اگر شما هم از دسته افرادی…

روغن خراطین ویکی پدیا : متاسفانه در ویکی پدیا در مورد این روغن مطالب مفصلی وجود ندارد ولی اگر شما هم از دسته افرادی هستید که هیچ اطلاعاتی از این روغن ندارید می توانید ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید:

روغن خراطین جز روغن های است که تهیه آن از نوعی کرم خاکی صورت می گیرد و افراد زیادی برای افزایش حجم بدن از آن استفاده می کنند و البته در بسیاری از موارد به آقایان توصیه می شود که برای افزایش اندازه آلت تناسلی شان از روغن خراطین استفاده کنند. یکی از بهترین و موثرترین روغن ها که برای حجیم شدن عضلات است و همچنین بدون بازگشت بوده است.

افزایش حجم عضلات با روغن خراطین

همانطور که در پاراگراف های فوق بیان کرده ایم این روغن تاثیر زیادی در افزایش حجم عضلات داشته است و  برای آقایان و خانم ها مفید می باشد. بسیاری از ورزشکاران برای حجم شدن بافت های بدنشان از این روغن استفاده می کنند چون ترکیبات شیمیایی این روغن غنی شده از امگا۳ ، امگا۶ ، امگا۹ و پروتئین های زیادی بوده است.

جالب است بدانید که برای اولین بار این روغن توسط ابوعلی سینا از کرم خاکی تهیه گردید و برای درمان های مختلف بیماری ها از ترکیب خراطین با زیتون و کنجد استفاده می کرد ولی امروزه خوشبختانه پیشرفت های زیادی در عرصه این صنایع به وجود آمده که می توانند استخراج این روغن را به صورت صد در صد خالص از نوعی کرم خالی تهیه کنند.

خواص روغن خراطین

  • حجم دهنده گونه، لب و سفت کننده عضلات سینه و باسن
  • مناسب برای ورزشکاران و پروش اندام
  • افزایش اندازه آلت تناسلی مردان
  • مناسب از بین بردن خط اخم ، خط خنده و خط پیشانی و …
  • کمک به تقویت و رشد موها
  • افزایش دهنده جریان خون در رگها

چگونه روغن خراطین را مصرف کنیم؟ 

در روز یک بار محل مورد نظر را سه دقیقه ماساژ بدهید و بعد با روغن آغشته نمایید و دوباره سه دقیقه ماساژ بدهید تا روغن به خوبی در پوست جذب گردد البته برای بهتر نتیجه گرفتن می توان ۲ بار در روز انجام شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *