چهارشنبه، ۰۱ آذر ۹۶ - ۱۱:۳۷
صادق برمکی

قاتل صادق برمکی : چندی پیش خبری هولناک از قتل جوانی منتشر شد که نشان میداد این جوان به دست دوستانش به قتل…

قاتل صادق برمکی : چندی پیش خبری هولناک از قتل جوانی منتشر شد که نشان میداد این جوان به دست دوستانش به قتل رسیده است و سبب شد بسیاری از مردم خواهان یافتن هر چه سریع تر قاتل شوند . این در حالی بود دوستان صادق برمکی او را به آتش کشیده اند و سپس کشته اند.

خانمی که به عنوان دوست دختر صادق برمکی شناخته شده بود در مورد قتل صادق برمکی این جوان مهابادی این چنین می گوید که : قتل صادق به دست دانیال برای این بوده که صادق مدارکی را داشته است که اگر به دست پلیس داده می شود موقعیت ۱۷ نفر از همراهان دانیال به خطر می افتاده است.

نحوه ی قتل جوان مهابادی

در این سناریوی هولناک ، چندین جوان دوستشان را به بیابان های اطراف یکی از روستاهای مهاباد برده و بعد از اینکه چندین ضربه ساطور به او می زنند ، از او نیز فیلم می گیرند و در حالی که او نیمه جان است او را رها می کنند.

این جوانان که سرکرده آنها دانیال است ، روز بعد به محل جنایت می روند و متوجه می شوند که صادق هنوز جان در بدن داشته او را همانطور که زنده است به آتش می کشند و از هر لحظه لحظه او فیلم می گیرند.

بعد از اینکه دانیال و دوستانش مرتکب چنین جنایت وحشتناکی می شوند به دست قانون افتاده و راز جنایتشان را فاش می کنند. مهم ترین فرضیه که در خصوص این قتل بیان شده بود شامل دو دسته بود که یکی انگیزه های شیطان پرستانه و دیگر مسائل ناموسی بوده است.این در حالی بود که نام دو دختر ملیکا و کیمیا نیز در این ماجرا شنیده شد و همه افکار ها به این سمت رفت که موضوع جنایت ناموسی بوده است اما خانواده مقتول خود عقیده داشته اند که موضوع ناموسی نبوده است .

با توجه به گفته مسئولان این پرونده هیچ کدام از ۴ جوان مرتکب جنایت در وضعیت عادی نبوده اند و جنایت کاران هیچ گاه فکر نمی کنند که به این سرعت شناخته شوند و دستگیر شوند.

کاربران گرامی نظر شما در مورد قاتل صادق برمکی چیست؟

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *