دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۱۲:۰۰
لاک مخصوص نماز

لاک مخصوص نماز : خانم های مسلمان معمولا برای اینکه برای نماز باید لاک نداشته باشند ،از لاکها استفاده نمی کنند ولی امروزه خوشبختانه…

لاک مخصوص نماز : خانم های مسلمان معمولا برای اینکه برای نماز باید لاک نداشته باشند ،از لاکها استفاده نمی کنند ولی امروزه خوشبختانه لاک های در بازار وارد شده که شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

این نوع لاکها به سادگی آب از آنها نفوذ می نماید و اینگونه گفته می شود که مخصوص خانم های است که برای نماز خواندن ،می خواهند از لاک استفاده کنند. البته استفاده از لاک به زیبایی دست کمک زیادی می کند اما باید از لحاظ شرعی نیز مشکلی نداشته باشد.

اگر خانم ها از لاک های استفاده کنند که مخصوص نماز نباشند مجبورند برای انجام هر فریضه نماز ، آن را پاک کنند اما لاک های نمازی دیگر مشکل را ایجاد نمی کند.

استفاده از لاک

همه خانم ها دوست دارند از لاک برای زیباتر شدن دست شان استفاده کنند البته زمانی که خودمان می خواهیم لاک بزنیم شاید زیاد نتیجه برایتان جالب نباشد ولی می توانیم مهارت و تجربه را در این امر دخیل بدانیم. اگر شما در زمان لاک زدن نکاتی را رعایت کنید قطعا می توانید به بهترین شکل برای خودتان لاک بزنید.

همیشه فکر می کنیم که برای خشک شدن لاک فقط به چند دقیقه ی زمان نیاز است ولی برای اینکه لاک های شما کاملا خشک شود به یک ساعت زمان نیاز می باشد.اگر می خواهید سریع تر به خشک شدن لاک هایتان کمک کنید می توانید دستان خود را زیر آب سرد بگیرید البته فشار آب نباید آن قدر زیاد باشد که لاک های شما را خراب کند.

برای اینکه لاک های شما خوشکل تر شوند می توانید پس از اینکه لاک را به ناخن هایتان زدید از لاک های بی رنگ نیز استفاده کنند اینکار سبب می شود تا علاوه بر زیبا شدن ناخن های شما بلکه حالتی براق نیز داشته باشند.

لاک مخصوص نماز : پیش از استفاده از لاک مخصوص نماز، از صحت آن مطمئن شوید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *