چهارشنبه، ۰۹ اسفند ۹۶ - ۰۴:۵۱
استانبول

منطقه لاله لی در استانبول : استانبول نیز به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می گردد. یکی از منطقه های که جز شلوغ ترین…

منطقه لاله لی در استانبول : استانبول نیز به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می گردد. یکی از منطقه های که جز شلوغ ترین و قدیمی ترین منطقه های استانبول بوده ، لاله لی می باشد.

 در لاله لی ، مغازه ها ، هتل های ارزان ، غذاخوری های مختلفی را مشاهده می کنید. به دلیل هتل های ارزان قیمت در این منطقه، مردم زیادی به آنجا می روند و همیشه لاله لی شلوغ است. البته برخی در مورد این منطقه اینگونه نوشته اند که برای اقامت خانواده ها زیاد توصیه نمی شود.

لاله لی

افرادی که قصد دارند در استانبول خرید عمده را انجام بدهند می توانند در هتل های منطقه لالی لی و آکسارای اسکان یابند چون برای آنها مناسب است. بیشتر مغازه ها و فروشگاه های که عمده فروش هستند در این منطقه وجود دارند و هتل های موجود در آن دقیقا در وسط بازار می باشند.

لاله لی

آکسارای و لاله لی جز مناطق قدیمی استانبول بوده که به یکدیگر چسبیده اند و علاوه بر نزدیکی به مرکزهای خرید استانبول ، به وسایل نقلیه عمومی مثل تراموا نیز نزدیک می باشند.

اگر شما به هتل های بروید که در این منطقه وجود دارد از نظر رفت و آمد با مشکلی روبرو نخواهید بود و به سادگی می توانید بهترین سفر را برای خودتان تجربه کنید.

یکی از هتل های این منطقه ، هتل بکداس است که به دانشگاه استانبول و گرندبازار نیز نزدیک می باشد. این هتل از امکانات ویژه و متنوعی برخوردار است که لذت یک سفر راحت و لذت بخش را برای مسافران به وجود می آورد.

هتل لاله لی

از دیگر هتل های این منطقه ، دلتا بوده که به مسجد شاهزاده و سلیمانیه نیز نزدیک است و همچنین در کنار بازار بزرگ می باشد. در برخی از هتل های منطقه لاله لی ، اینترنت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *