یکشنبه، ۱۰ دی ۹۶ - ۰۹:۳۷
نامه های آیدین آغداشلو

نامه های آیدین آغداشلو : آیدین آغداشلو یکی از هنرمندانی است که در زمان ۷۵ساله عمرش در زمینه های نقاشی ، گرافیک ، هنر…

نامه های آیدین آغداشلو : آیدین آغداشلو یکی از هنرمندانی است که در زمان ۷۵ساله عمرش در زمینه های نقاشی ، گرافیک ، هنر و … فعالیت های زیادی داشته است. نویسندگی از جمله کارهای بوده که آغداشلو به صورت جدی آن را دنبال کرده است و به گفته خودش زمانی که می نویسد ، فکر این که شمیم بهتر نوشته اش را می خواهند برایش دلشوره و وسواس را به همراه داشته است.

بیوگرافی

آیدین آغداشلو در ۸ آبان سال ۱۳۱۹ در شهر رشت متولد شده است.این هنرمند ایرانی در زمینه های نقاشی و نویسندگی تخصص داشته است و در واقع او را به عنوان یک نقاش، نویسنده ، گرافیست ، منتقد فیلم می شناسند و البته او جز هنرمندان شناخته شده هنر نوگرا و معاصر ایران می باشد.پدر آیدین آغداشلو عضو حزب مساوات قفقاز و از مهاجران قفقازی  بوده است . از جمله مهم ترین اثرهای آیدین آغداشلو  دو مجموعه خاطرات انهدام و سال‌های آتش و برف هستند.

ایمیل های آغداشلو

متاسفانه تصویرهای از ایمیل های در فضای مجازی منتشر شد  که نشان میداد به آیدین آغداشلو مرتبط باشد و چند ایمیل بسیار شخصی به یک خانم می باشد. بیشتر این موضوع را می توان شبیه به آن دانست که هدف بی آبرو کردن ادبیات ایران است یا نوعی دشمنی با ایدین اغداشلو را تداعی می کند.

به هر حال می توان اینگونه گفت که این موضوعات واقعا به حریم خصوصی هر شخصی مرتبط است و ما اجازه نداریم در مورد حریم شخصی افراد قضاوت کنیم.از طرفی منتشر کردن این گونه اطلاعات و تصاویر بیکاری عده ی را نشان می دهد که به این گونه خبر ها دامن می زنند. در هر  صورت باید به حریم خصوصی آیدین آغداشلو و تمامی هنرمندان احترام گذاشت.

کاربران عزیز می توانید مطالب بیشتر را در در لینک های  آیدین آغداشلو و ایمیل آیدین آغداشلو مطالعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *