سه شنبه، ۱۰ بهمن ۹۶ - ۱۲:۰۳
تجارت

تجارت های پرسود در ایران : امروزه صادرات و واردات جز کسب و کارهای در ایران بوده است که سود زیادی داشته است و…

تجارت های پرسود در ایران : امروزه صادرات و واردات جز کسب و کارهای در ایران بوده است که سود زیادی داشته است و البته که از میان انبوهی از کالاها ، برخی از آنها سود زیادتری داشته اند. اگر شما هم می خواهید وارد این کسب و کار شوید به شما پیشنهاد می کنیم اول کالاهای پر سود را شناسایی کنید و بعد از آن صادرات و واردات را شروع کنید.

می توان اینگونه گفت که همه ی کشورها به یکدیگر وابسته هستند و صادارت و واردات از جمله مواردی هستند که می توان برای سنجش سلامت اقتصادی یک کشور به ارزیابی انها پرداخت.در ادامه به معرفی برخی از کالاها پرداخته ایم که به عنوان کالاهای برتر در سال ۲۰۱۷ هستند.

ماشین

یکی از کالاهای که جز پر سودترین ها به شمار می رود ماشین است.

چوب

یکی از حوزه های پرسود در استفاده نمودن از چوب ، صنعت مبلمان است که بیشتر افراد مشغول به صادرات و واردات چوب ، در صنعت مبلمان فعالیت می کنند.

موادغذایی دریایی

مواد غذایی دریایی مانند تن ها ، ماهی های نرم تنان و …

محصولات آرایشی

تقریبا می توان اینگونه گفت که محصولات آرایشی در هیچ جایی با ضرر روبرو نمی شوند و سود زیادی دارند چون معمولا با قیمت بالایی به فروش می روند.

تلفن های هوشمند

مردم در بسیاری از کشورها و شهرها از این وسیله استفاده می کنند و جز وسایل پرتقاضا هستند. به همین علت واردات تلفن همراه جز  تجارت های پرسود در ایران می باشد.

چرم

علاوه بر موارد گفته شده ، صنعت پوشاک همواره جز  تجارت های پرسود در ایران بوده است. چرم نیز جز این دسته از صنعت ها می باشد که هر افراد می توانند اقلام مختلف آن را به دیگر کشورها ارسال نمایند.

البته موارد دیگری نیز وجود داشته اند که جز  تجارت های پرسود در ایران بوده اند ولی در این لیست وجود ندارند.

با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *