چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۹۷ - ۰۴:۱۴
پیامک تبریک روز معلم

پیام تبریک روز معلم : معلمی یکی از شغل های انبیاء است که می توان رسالت پاک معلم ها را رسالت انبیاء دانست. معلم…

پیام تبریک روز معلم : معلمی یکی از شغل های انبیاء است که می توان رسالت پاک معلم ها را رسالت انبیاء دانست. معلم کسی می باشد که افراد مشتاق دانش و معرفت را به هدفشان می رساند و با مهربانی در به ثمر رسیدن کودکان و نوجوانان تلاش می کنند. نیاز است که ما در روز معلم ، به عنوان تشکر و قدردانی پیامک مناسبی برای معلمان خود بفرستیم شاید بتوانیم اینگونه اندکی از زحمات آنها را جبران کنیم.

با روز باتو همراه شوید….

جدیدترین پیامک ها

با این گچ عشق تخته ی جانم زن / خطّی ز کلام خود به ایمانم زن / صد درس در این کلاست آموخته ام / یک درس ز عشق جان ویرانم زن . . .( روز معلم بر شما معلم عزیزم مبارک باد).

**********

در مکتب تو همیشه شاگردم من / دور از رخ تو همیشه پر دردم من/ در فصل بهار و روز استاد ببین / بی نور معلم این چنین زردم من . . .(معلم عزیزم روزت مبارک)

**********

اگر کسی بتواند معلم خوبی باشد ، خیانت کرده است اگر به کار خوب دیگری بپردازد / چرا که معلمی مقام پیغمبری و تعلیم مقام خدایی است . . .

**********

معلم هدفت عشق است و ایثار / هزاران خفته از عشق تو بیدار/ روزت مبارک معلم عزیز

**********

ای معلم تو را سپاس :ای آغاز بی پایان ، ای وجود بی کران ، تو را سپاس/ ای والا مقام ، ای فراتر از کلام، تورا سپاس/ ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدی / روزت مبارک

پیام تبریک روز معلم

روز معلم مبارک

پیام های جدید برای روز معلم

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ/ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.(روزت مبارک).

**********

یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید/فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم گرامی و جاودانه باد.(روزت مبارک باد).

**********

ای که الفبای زندگی را از سرچشمه نگاهت آموحتم/ استاد عزیزم روزت مبارک.

*********

معلمی شغل نیست هنر است عشق ایثار و فداکاریست/ معلم عزیز روز معلم را به شما تبریک می گویم و از زحماتتان تشکر میکنم.(روزت مبارک بهترین معلم)

*********

معلم باغبان باغ عشق است معلم قافله سالار عشق است/ همه کار معلم کار عشق است( روز معلم بر شما معلم عزیزتر از جان مبارک)

*********

دیروز میگفتم : مشقهایم را خط بزن … مرا مزن روی تخته خط بکش … گوشم را مکش مهر / را در دلم جاری بکن … جریمه مکن هر چه تکلیف میخواهی بگیر … امتحان سخت مگیر / اما کنون .. مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیر/ مرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان . . .

*********

از پدر گر قالب تن یافتیم از معلم جان روشن یافتیم/ هر روزت مبارک . . .

*********

چگونه می توانم تمام لحظه هایی که چون سرو در مقابلم ایستادی و با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنم جز اینکه بهترین درود ها و دعاهای خیرم را بدرقه راهت کنم( روزت مبارک)

*********

فروغ صبح دانایی انیس روز نادانی چگونه پاس دارم تورا اینک که می دانم خدا هم نیز چون من تورا بسیار دوست می دارد من هم چون خدایم تو را دارم/ با سپاس بی حد … روزت مبارک معلم عزیزم

پیام تبریک روز معلم

روز معلم

روزهای اول تحصیل درمکتب عشق مدام با خودم مرور میکردم / عشق یعنی حاصل جمع دل عاشق ومعشوق/ عشق یعنی ضرب در ضربان یار/ کاش ازعشقم درپرانتزنگهداری میکردم/ افسوس که دیر شده ودرعاشقی مشروط شدم/ روزت مبارک….

**********

عارفان علـم عاشـق می شوند / بهـترین مردم معلـم می شـوند/ عشق با دانش متمم می شود / هر که عاشق شد معلم می شود/ روز معلم مبارک باد….
**********
سلامت گفتم پیامم دادی، پیامت چراغ راه زندگی ام شد ، و مرا به سرزمین نور و آگاهی هدایت نمودی … ای آیینه تمام نمای عشق و محبت و ایثار، روزت مبارک باد.
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *