دوشنبه، ۲۷ آذر ۹۶ - ۰۹:۵۶
ممد لمینت

ممد لمینت : شاید کمی خنده دار باشد که امروزه بدون انجام دادن کار مهم یا خاصی می توان در فضای مجازی مشهور…

ممد لمینت : شاید کمی خنده دار باشد که امروزه بدون انجام دادن کار مهم یا خاصی می توان در فضای مجازی مشهور شد و به معروفیت رسید.دیگر مانند گذشته نیست که حتما برای رسیدن به معروفیت بازیگر ، ورزشکار،فیلسوف یا دانشمند بود بلکه فضای مجازی و شبکه های آن به گونه ی شده که تب معروفیت را در دل برخی جایی داده است و به هر نحوی با انتشار کلیپ سعی می کنند در فضای مجازی به شهرت برسند.

محمد قادری کیست؟

یکی از اعضای اینستاگرام که به ممدلمینت لقب گرفته و در فضای مجازی شهرت پیدا کرده است.محمد قادری(ممد لمینت) که متولد تهران در تاریخ ۱۳۶۹/۷/۲۰ بوده است و تحصیل کرده رشته معماری می باشد و در صفحه اینستاگرامی خود کارهای تبلیغاتی انجام میدهد و از این روش کسب درآمد می کند.

او از دسته افرادی است که فالورهای زیادی در صفحه اینستاگرامش دارد و هر عکس او لایک های زیادی خورده است و البته تعداد زیاد کامنت های زیر هر پست او را نباید دست کمی از لایک ها دانست. یکی از مهم ترین چیزی که سبب شد او را با نام ممدلمینت بشناسند، دندان های براق او است. در بیشتر کلیپ های ممدلمینت فردی دیگری دیده می شود که او را عشق خود معرفی کرده و برخی از افراد یا دندان های ممدلمینت را مسخره یا فحاشی می کنند و برخی نیز حسرت این رابطه عشق را میخورند.

در مورد اینکه چطور مملی لمینت شناخته شده گفته که ماجرا از شوخی او با آرش استیلاف شروع شده که او از محمد قادری اجازه گرفته تا عکس قدیمی و جدیدش را در صفحه اینستاگرامیش بگذارد و بعد زیر آن عنوان کرده است که ممد لمینت ، حضرت لمینت. همین شوخی گسترش پیدا کرده و سبب شد که این لقب را به محمد قادری بدهند.

در ادامه با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *