دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۱۱:۳۳
نرم کردن ریش

نرم کننده طبیعی ریش : بسیاری از آقایان دوست دارند ریش های نرم و مرتبی داشته باشند که البته داشتن ریش نیز در جذاب…

نرم کننده طبیعی ریش : بسیاری از آقایان دوست دارند ریش های نرم و مرتبی داشته باشند که البته داشتن ریش نیز در جذاب نشان دادن شما نقش بسیاری داشته است.

در ادامه این پست تصمیم گرفته ایم تا روش های را به شما معرفی کنیم که بتوانید ریش های خودتان را به صورت طبیعی نرم نمایید.

شامپو مناسب برای نرم کردن ریش

شاید فکر کنید که استفاده از شامپو نیاز به زمان زیادی دارد ولی اصلا جای نگرانی نیست و شما می توانید با زمان محدودی اینکار را انجام بدهید. برای اینکه ریش های خود را نرم کنید در روز ۲ بار از شامپو (کم تر از یک کف دست شامپو)  را با آب ترکیب نمایید و سپس بصورت دایره ی به مدت ۳ دقیقه روی ریش هایشان بمالید. پس از آن با آب خنک صورت خود را به خوبی بشویید.

نرم کننده طبیعی ریش : روغن سیاه دانه و نرم کننده هم برای نرم کردن ریش بکار گرفته می شود که پس از شامپو زدن بسیار مهم است. اگر می خواهید ریش های براقی داشته باشید و البته هیچ وقت ژولیده دیده نشود می توانید از نرم کننده ها و روغن ها استفاده کنید.

روغن سیاه دانه

برای اینکار تنها لازم است شما مقداری روغن را با نرم کننده ترکیب کنید و برای ۵ دقیقه بر روی ریش هایتان ماساژ بدهید. پس از آن با آب ولرم ریش های خود را بشوید. شما می توانید از عطاری ها روغن های مثل سیاه دانه را تهیه کنید.

عصاره رزماری : یکی دیگر از روغن های که شما می توانید برای نرم کردن ریش از آن استفاده نمایید ، رزماری است. حدود ۵ تا ۱۰ میلی لیتر از روغن را روی ریشهای خود مالش بدهید و سپس با آب ولرم آبکشی نمایید. این روغن به دلیل اینکه بوی بدی ندارد برای ریش و سبیل نیز از آن استفاده می گردد.

عسل و لیمو ترش: عسل یکی از بهترین گزینه ها برای نرم کردن ریش است. شما می توانید یک قاشق مرباخوری عسل را با لیموترش ترکیب کنید و حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه صبر کنید و سپس با آب خنک آن را بشویید.

این روش می توانید به زودی نتیجه خوبی را به شما نشان دهد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *