پنج شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۷ - ۰۷:۰۲
زن ها

اوج لذت جنسی در زنان در چند مرحله انجام می پذیرد ؟  شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که آیا…

اوج لذت جنسی در زنان در چند مرحله انجام می پذیرد ؟  شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که آیا در تمام روابط زناشویی ، اوج لذت جنسی زن ها یکسان است یا خیر؟ در جواب باید بدانید که اینگونه نیست و عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند بر روی کیفیت میزان لذت جنسی در زنان تاثیر گذار باشد که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم. با روزباتو همراه شوید…

  • میزان تحریک های جنسی پیش از روابط
  • میزان آگاهی های لازم از روابط و مسائل جنسی
  • سلامت روانی
  • سلامت جسمانی
  • تجربه های جنسی
  • عادت ماهیانه
  • مقدار هورمون های زنانه

به این صورت که در نزدیکی زمان تخمک گذاری مقدار ارگاسم زیادتر و در روزهای پیش از قاعدگی کمتر می باشد. می توانیم بگوییم که بهترین شیوه رسیدن به ارگاسم به زمانی اختصاص داشته است که هر دو با یکدیگر به این مرحله برسند و مردان باید در زمان روابط خود به این موضوع دقت داشته باشند که خانم ها دیگر به ارگاسم می رسند پس باید شرایط را برای این زمینه به خوبی رعایت کنند و اقدامات لازم را انجام بدهند.

مدت زمان طبیعی برای یک رابطه

این زمان می تواند برای زوج های مختلف با یکدیگر متفاوت باشد و نمی توانیم یک زمان را به صورت قطعی برای این مورد اعلام کنیم اما معمولا به صورت میانگین ۱۵ دقیقه بوده و حداقل ۲ دقیقه تا حداکثر ۲ ساعت اعلام شده است.

در صورتی که در روز چندین بار رابطه جنسی صورت بگیرد ، مردان معمولا در اولین ارگاسم خود لذت بیشتری می برند و در خانم ها در ارگاسم های ۲ و ۳ بیشتر لذت بخش خواهد بود. زوجین باید به خوبی بدانند برای بهره گیری از لذت کافی ، لازم است که اقدامات لازم و ضروری را پیش از رابطه انجام بدهند و همچنین اطلاعات کافی را در این زمینه به دست بیاورند.

اوج لذت جنسی در زنان

اگر مرد زودتر از زن ، به مرحله ارگاسم برسد دیگر نمی تواند رابطه جنسی خود را ادامه بدهد چون الت جنسی وی از حالت سفتی خود خارج می شود و دیگر برای یک رابطه آماده نیست و امکان ارگاسم داخلی برای خانم کمتر می شود. با اینکه مرد می تواند یک ارگاسم خارجی با مالش الت خود به کلیتوریس زن به وجود بیاورد ولی چون مردان پس از رابطه در الت خود یک حس زیاد شدن حساسیت پیدا می کنند برایشان سخت است که به ادامه رابطه جنسی خود بپردازند. در هر صورت فراموش نکنید که بهتر است هر دو با یکدیگر به مرحله ارگاسم برسند تا در چنین شرایطی ، مشکلاتی پدید نیاید.

آیا می توانیم بگوییم که عملکرد جنسی در جوانان با مردان میان سال متفاوت است؟

می توانیم این گونه بگوییم در آقایانی که سن ۲۰ تا ۳۰ سال داشته اند ، نعوظ سریع و انزال فوری صورت می گیرد ولی وقتی مرد به سن های بالاتر مخصوصا بیشتر از ۶۰ سال برسد شرایط متفاوت بوده و دخول و انزال به کندی شکل می گیرد حتی ممکن است منی با جهش خارج نشود دارای جریانی ارام باشد.

اوج لذت جنسی در زنان در چند مرحله انجام می پذیرد ؟  نمی توانیم بگوییم که میانسالی سبب می شود که فرد دچار ضعف جنسی شود. چون اگر هیچ گونه بیماری یا ضایعه فیزیکی وجود نداشته باشد پس برای انجام فعالیت های جنسی نیز محدودیتی مطرح نمی شود.

اما برای اینکه روابط پایدار باشد نیاز است که در هفته ، در سن های میانسالی یک تا دو بار رابطه انجام گردد و تحریک های جنسی موثر نیز صورت بگیرد. در چنین شرایطی یکی از بهترین موادی که می تواند به زن ها و مردها کمک کند ، آگاهی کامل اطلاعات در مورد رابط جنسی می باشد.

با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *