یکشنبه، ۱۵ بهمن ۹۶ - ۰۳:۲۴
نقاشی روی شیشه

نقاشی روی شیشه با اکریلیک : نقاشی کردن یکی از لذت بخش ترین کارهای است که ما می توانیم روزانه آن را انجام بدهیم….

نقاشی روی شیشه با اکریلیک : نقاشی کردن یکی از لذت بخش ترین کارهای است که ما می توانیم روزانه آن را انجام بدهیم. از گذشته تا کنون هنر نقاشی ، مخاطبان زیادی را جذب کرده است و طرفدارهای زیادی دارد. امروزه می توانید با وسایل ساده ی که در منزل دارید زیباترین نقاشی را بکشید. نقاشی روی شیشه با اکریلیک یکی از زیباترین نقاشی هاست که با دانستن فوت و فن آن ، قطعا برایتان ساده و راحت خواهد بود.

نکته) شیشه به عنوان یکی از بهترین گزینه های است که شما می توانید برای نقاشی خود از آن استفاده کنید چون به بهترین شکل ، تنوع رنگی را در اختیار شما قرار میدهد. رنگ های متنوعی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده نمایید. نقاشی روی شیشه با اکریلیک به سادگی انجام می شود.

مواد لازم

  • ظرف شیشه ی
  • رنگ اکریلیک
  • قلم مو

نحوه ی نقاشی کردن

۱)اول از هر چیزی باید سطح شیشه ی که در اختیار دارید رو به خوبی تمیز کنید. می توانید برای تمیز شدن عالی از الکل پاک‌کننده استفاده کنید.

۲) بهترین رنگ ها برای شیشه ، رنگ های لعابی اکریلیک هستند. وقتی رنگ را خریداری می کنید دقت داشته باشد که حتما مخصوص طراحی و نقاشی بر روی شیشه باشد.

۳)طرح مورد نظر تان را روی شیشه بکشید. اگر طرح شما روی کاغذ است و سطح شیشه شما هم کاملا صاف است می توانید کاغذ را زیر شیشه بگذارید و به دقت طرح روی کاغذ را روی شیشه پیاده کنید.

۴)زمانی که نقاشی شما تمام شد باید به آهستگی شروع به رنگ کردن کنید.( دقت داشته باشید اگر ترکیب رنگ شما تینر یا آب است باید به خوبی رنگتان را ترکیب نمایید).

۵)وقتی طرح تان را کامل رنگ کردید کار شما هم تمام شده است.

۶)می توانید از چوب هم به عنوان کادر برای دور کارتان استفاده کنید.

نقاشی

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *