پنج شنبه، ۲۸ دی ۹۶ - ۱۱:۱۳
دعا برای دفع زن مزاحم

دعا برای دفع زن مزاحم : دعا به عنوان درخواستی است که انسان ها از پرودگارشان دارند که از عمق دل بر می آید….

دعا برای دفع زن مزاحم : دعا به عنوان درخواستی است که انسان ها از پرودگارشان دارند که از عمق دل بر می آید. برخی از دعاها مجرب تر هستند البته تردید نداشته باشید که اگر با خلوص نیت به درگاه پرودگار دعا کنید مستجاب خواهد شد.دین اسلام همواره به مسلمانان توصیه می کند که دعا کردن را فراموش نکنند چرا که در بسیاری از مشکلات می توانند با دعا کردن ، گره گشایی کند. دعاهای را از گذشته پیامبران و امامان به مردم آموزش دادند تا آنها بتوانند از دعاها استفاده کنند. همانطور که پیامبر گرامی اسلام در مورد دعای سریع الاجابه اینگونه می فرماید: ثَلاثُ دَعَوَاتٍ مُسْتَجَابَاتٍ لا شَکَّ فِیهِنَّ :دَعْوَةُ الْوَالِدِ , وَدَعْوَةُ الْمَظْلُومِ , وَدَعْوَةُ الْمُسَافِرِ.

پیامبر اکرم ص می فرماید که دعای مظلوم، دعای مسافر و دعای پدر برای فرزندش از جمله دعاهای هستند که بی تردید به اجابت می رسند. اگر فرزندان می خواهند به موفقیت برسند باید دعای خیر والدین پشت سرشان باشد.

خداوند در سوره مومنون در آیه ۹۸ به پیامبر ص اینگونه دستور می دهد که علاوه بر اینکه از شر وسوسه های شیطان به خدا پناه ببرد بلکه از شر حضور شیطان هم به او پناه ببرد.

دعای دفع شر مزاحم

اگر می خواهید از شر هر گونه مزاحم و همچنین از شر شیطان در امان باشید همواره این دعا را بخوانید :  «وَ أَعُوذُ بِکَ رَبِّ أَنْ یحْضُرُونِ» و پرودگارا به تو پناه می آورم از اینکه ( شیطان ها) نزد من حاضر شوند . (آیه ۹۸ سوره مومنون) .

۱)تكرار «أَعُوذُ» : پناه بردن به خدا باید به صورت جدی و مداوم باشد.

۲)بِكَ : فقط خداوند به عنوان پناهگاه مطمئن است.

۳) أَنْ یحْضُرُونِ : حضور شیطان ها از وسوسه بالاتر است.

۴)یحْضُرُونِ : حضور اشخاص مفسد و فاسد در جامعه به عنوان مقدمه فساد برای دیگران می باشد.

 سوره های برای دفع شیطان ها نیز توصیه شده است که می توان به یوسف ، یاسین ، ابراهیم ، لقمان اشاره کرد.
دعا برای دفع زن مزاحم
۴ (۸۰%) ۲ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *