چهارشنبه، ۱۵ فروردین ۹۷ - ۱۲:۴۸
افزایش رزق و روزی

دعای افزایش رزق و روزی : اگر می خواهید رزق و روزی شما زیاد شود می توانید سوره واقعه را برای زیاد شدن و…

دعای افزایش رزق و روزی : اگر می خواهید رزق و روزی شما زیاد شود می توانید سوره واقعه را برای زیاد شدن و گسترش رزق و روزی بخوانید. از شب شنبه هر شب برای ۳ بار سوره مبارکه واقعه را تلاوت کنید و شب جمعه هشت بار آن را بخوانید و به مدت ۵ هفته اینکار را انجام بدهید و هر بار پیش از اینکه سوره را تلاوت کنید این دعا را بخوانید:

اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَيِّباً مِنْ غَيْرِ كَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَيْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِيحَتِين الفَقرا وَالدِّينِ وَاِدْفَعْ عَنِّي هَذَيْنِ بِحَقِّ الامَامِيْن الحسن وِالحُسَين بِرَحْمَتِكَ ياارحم الراحمين . فرموده اند اين ختم تاثير زیاد و عجيبي داشته است.

دعا برای وسعت رزق

  1. دعاهای دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید از فقر رهای پیدا کنید برای ۴۰ روز ، هر روز یک مرتبه سوره مباركه مزمل را مطالعه نمایید.
  2. دعای دیگری وجود دارد که دعای گشایش رزق و روزی است و این دعا عبارت اند از :اللهم ارزقنی من فضلک الواسع الطیب رزقا واسعا حلالا طیبا بلاغا لدنیا و الاخره صبا و صباهنیئا مریئامن غیر کد ولا من احد من خلقک الاسعه من فضلک الواسع فانک قلب واسئلوا الله من فضله فمن فصلک اسئل ومن عطیتک اسئل و من یدک الملا اسئل
  3.  

    برای باز شدن درب بهشت و زیاد شدن روزی و رهایی از فقر می توانید هر روز ۱۰۰ مرتبه بگویید:لا اله الا اللّه الملك الحق المبين .

  4. برای گشایش روزی ، در روز ۱۰۰ بار بگویید: یا وَهّاب
  5. جهت وسعت رزق به تعداد مکرر بگویید: يا من يكفى من كل شى ء و لا يكفى منه شىء اكفنى ما اهمنى .
  6. روزانه ۷۷ بار برای گشایش بگویید: یا غَفور یا وَدود
  7. سوره مبارکه طه را برای افزایش رزق تلاوت کنید. این سوره را هر روز پس از اذان صبح و پیش از طلوع آفتاب بخوانید تا رزق شما زیاد شود. از جای که فکرش را نکنید خداوند برای شما رزق و روزی می فرستد. در صورتی که در زمان طلوع آفتاب قرائت شود به روزی تازه ی خواهید رسید. اگر همراه خود داشته باشید دنبال هر حاجتی که بروید موفق خواهید شد. در صورتی که برای اصلاح بین ۲ نفر بخواهید بروید پیش از رفتن سوره مبارکه طه را تلاوت کنید.

 

دعای افزایش رزق و روزی : برای زیاد شدن رزق و اداءدین ، قرائت کنید: اللهم اغننى بحلالك عن حرامك و بفضلك عمن سواك .

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *