چهارشنبه، ۲۲ آذر ۹۶ - ۰۲:۰۳
صادق برمکی

قتل صادق برمکی : متاسفانه این روزها خبرهای زیادی در مورد حوادث ریز و درشت منتشر می شود که گاهی برخی از این خبرها…

قتل صادق برمکی : متاسفانه این روزها خبرهای زیادی در مورد حوادث ریز و درشت منتشر می شود که گاهی برخی از این خبرها اصلا در ذهن جای نمی گیرد و باورمان نمی شود که واقعیت داشته باشند بلکه جای آنها در داستان ها و فیلم هاست. خبر قتل صادق برمکی جوان مهابادی یکی از این خبرها بود که سبب شده بود نام صادق برمکی تا مدت ها بر سر زبان ها باشد و مردم به حال این و مظلومیت او جوان گریه کنند.

علت قتل جوان مهابادی چه بود؟

در مورد علت قتل صادق برمکی در ابتدا اینگونه گفته شد که قتل به دلایل مسائل ناموسی اتفاق افتاده است ولی بعدها موضوعات شیطان پرسی نیز مطرح گردید و پلیس به صورت دقیق و فشرده ، تحقیقات لازم را برای بدست آوردن این انگیزه انجام داد.

صادق برمکی در حالی به قتل رسیده بود که توسط سه دوست خود ابتدا سوار بر خودرو شده بود و سپس آنها صادق را به اطراف مهاباد برده اند و بعد با ضربات چاقو و ساطور به او حمله کرده بودند و جسد او را در بیابان رها کرده بودند اما هنوز صادق برمکی نیمه جان بوده است. ولی این جوانان فردای آن شب وقتی برای اطمینان از مرگ صادق به سراغ او می روند می بینند که صادق هنوز جان در بدن دارد و به شکل باورنکردنی و در نهایت بی رحمی او را به آتش می کشند و از این صحنه فیلم میگیرند و عامل جنایت که دانیال نام داشته است در مقابل دوربین می گوید که به جهنم من خوش آمدی.

جسد سوخته صادق برمکی توسط یک چوپان پیدا شده و معمولا سریعا دانیال و دیگر متهمان که به عنوان قاتل صادق برمکی شناخته شده اند را دستگیر کردند و آنها به این قتل وحشتناک اعتراف کردند.

مراسم چهلم صادق برمکی در حالی برگزار شد که مردم زیادی از مهاباد در مراسم حضور داشتند و خواستار قصاص برای این متهمان شدند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *