شنبه، ۲۳ دی ۹۶ - ۱۲:۱۵

رسوایی محسن افشانی : محسن افشانی یکی از بازیگران محبوب کشورمان است که تجربه های زیادی از دنیای بازیگری داشته است او متولد…

رسوایی محسن افشانی : محسن افشانی یکی از بازیگران محبوب کشورمان است که تجربه های زیادی از دنیای بازیگری داشته است او متولد ۶۸ است و کارش را با مجری گری در تلویزیون شروع کرده است. در اولین تجربه مجری گری در برنامه آستانه حضور داشت و بعد ها در برنامه های مثل «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» هم به عنوان مجری مشغول فعالیت بود .محسن افشانی توانست با بازی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی ، به شهرت خوبی برسد و البته با سن کمی که دارد در حیطه کارگردانی و تهیه کنندگی نیز دارای تجربه است.

طی چند مدت اخیر حاشیه های زیادی در مورد این بازیگر به وجود آمد و سبب شد تا برخی از مردم نسبت به آن واکنش های متعددی داشته باشند.ماجرا از این قرار بود که عکسی در استوری محسن افشانی برای چند دقیقه ی گذاشته شد و سریعا از آن صفحه حذف گردید. برخی عکس گذاشته شده را به یک فروشگاه و برخی دیگر آن را به شخصی که در پیجی دیگر آن را پوشیده ، نسبت دادند.شاید بتوان گفت که این استوری تاثیری بر محبوبیت این بازیگر هنرمند نیز به دنبال داشت و عده ی  واکنش های تندی نسبت به آن نشان دادند.با این وجود زمان تقریبا زیادی که از این استوری می گذرد ولی باز هم در برخی از شبکه های مجازی صحبت از این حاشیه ها در میان است. در هر صورت باید به خوبی آگاه باشیم که قضاوت نکنیم و هیچگاه وارد حریم خصوصی دیگری نشویم.

محسن افشانی و همسرش

جدیدا محسن افشانی بازیگر محبوب کشورمان عکسی از خود و همسرش را منتشر کرده است که به شیوه ی جدید صورت همسرش را نشان نداده است.محسن افشانی اینگونه نوشته است :

هر روز
به اين فكر ميكنم،
كه شب
به تو فكر كنم…

دوستت دارم بانو جان

رسوایی محسن افشانی

رسوایی محسن افشانی
۴٫۵ (۹۰٫۹۱%) ۱۱ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *