یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۰۹:۲۰
ماسک روشن کننده پوست

ماسک روشن کننده پوست : پوست یکی از مواردی است که باید به سلامت و زیبایی آن بسیار دقت کرد چرا که کوچکترین مشکلی…

ماسک روشن کننده پوست : پوست یکی از مواردی است که باید به سلامت و زیبایی آن بسیار دقت کرد چرا که کوچکترین مشکلی در پوست سبب می شود تا جلوه خوبی نداشته باشد.

برخی از ماسک ها به شما کمک می کنند تا پوستی روشن داشته باشید که در ادامه این پست به معرفی برخی از آنها پرداخته ایم.

ماسک سفیده تخم مرغ

ماسک سفیده تخم مرغ علاوه بر اینکه موجب می شود پوست شما سفید شود بلکه تاثیرات زیادی بر روی جوش های صورت داشته است.برای اینکه از این ماسک استفاده کنید باید یک عدد سفیده تخم مرغ را به خوبی بهم بزنید تا کمی کف کند و بعد آن را روی پوست صورت خود بمالید و اجازه دهید حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در چنین حالتی بماند پس از آن با آب ولرم صورت خود را بشویید و سپس مقداری آب خنک را روی صورت خود بپاشید.

پس از چند روز استفاده متوجه می شوید که صورت شما چقدر تغییر کرده است.

ماسک بادام : استفاده از ماسک بادام بسیار راحت است. شما می توانید دو عدد بادام را در شیر بریزید و شب ها قبل از اینکه بخوابید از آن استفاده نمایید.

ماسک روغن بادام و پرتقال : برای تهیه این ماسک باید ۱قاشق مرباخوری آب پرتقال ، ۱ زرده تخم مرغ، ۱قاشق مرباخوری روغن بادام با شیره نارگیل را ترکیب کنید و به صورت خود بمالید سپس اجازه دهید ۲۰ دقیقه بماند و بعد آن را بشویید. برای زیبا شدن صورت از این ماسک استفاده کنید.

ماسک ماست و نشاسته: یکی دیگر از ماسک های ساده خانگی است که برای روشن شدن پوست می توانید از آن استفاده نمایید. ۱ قاشق غذاخوری ماست کم چرب را با ۱ قاشق چای خوری پودر نشاسته را ترکیب نمایید و بعد به آهستگی روی صورت خود بمالید و اجازه دهید ۲۰ دقیقه بماند و بعد با آب سرد صورت خود را به خوبی بشویید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *