دوشنبه، ۲۵ دی ۹۶ - ۰۹:۵۱
ماسک نشاسته و گلاب برای صورت

ماسک نشاسته و گلاب برای صورت : امروزه افراد بسیاری هستند که هزینه های زیادی را برای خرید ماسک های صورت پرداخته می کنند…

ماسک نشاسته و گلاب برای صورت : امروزه افراد بسیاری هستند که هزینه های زیادی را برای خرید ماسک های صورت پرداخته می کنند ولی لازم است بدانید شما می توانید با طبیعی ترین مواد بهترین ماسک را در منزلتان برای خودتان تهیه کنید. ماسک نشاسته و گلاب برای صورت به عنوان بهترین ماسک ها شناخته شده است.

نشاسته و گلاب

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در جوان شدن پوست و روشن شدن پوست شما تاثیر داشته باشد ، ماسک نشاسته و گلاب است . شما می توانید ۲ قاشق نشاسته را با ۱ قاشق گلاب ترکیب کنید و به صورت دورانی آن را بر روی پوستتان بمالید و پس از ۲۰ دقیقه بشوید . می توان به صورت روزانه این ماسک روشن کننده را استفاده نمایید.

ماسک نشاسته و گلاب برای صورت

نشاسته و ماست

یکی دیگر از ماسک های فوق العاده نشاسته و ماست است. بدین صورت که شما ۳ قاشق نشاسته را با ۱ قاشق ماست کم چرب ترکیب نمایید و ترکیبی را که حاصل می شود بر روی پوسستان قرار بدهید و صبر کنید تا ۳۰ دقیقه زمان سپری شود و بعد از آن با آب سرد بشوید. این ماسک می توانند به عنوان یک شفاف کننده پوست صورت قوی استفاده شود . افرادی که پوست چربی دارند می توانند از ماست های کم چرب استفاده کنند.

نشاسته : نشاسته به عنوان یکی از موادی است که حالت چسبنده ی داشته است و می تواند در تمیز کردن پوست صورت شما موثر باشد.از نشاسته می توان به عنوان یک ماسک لایه بردار نیز استفاده کرد و همچنین جوش های پوست را از بین خواهد برد و سبب پیشگیری از جوش های جدید می شود. ماسک های نشاسته بسیار پرطرفدار هستند چون در شفافیت و روشن کردن پوست نقش مهمی دارند و شما به آسانی می توانید آنها را در منزل تهیه نمایید و به پوستتان کمک کنید.

لینک های مرتبط :

ماسک گلاب و نشاسته

ماسک نشاسته

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *