چهارشنبه، ۲۹ آذر ۹۶ - ۱۲:۱۷
ماسک نشاسته

ماسک نشاسته : نشاسته جز مواردی است که شما می توانید به وسیله آن فوق العاده ترین و بهترین ماسک ها را آماده کنید…

ماسک نشاسته : نشاسته جز مواردی است که شما می توانید به وسیله آن فوق العاده ترین و بهترین ماسک ها را آماده کنید و سبب شادابی و نشاط پوست خود شوید. نشاسته به دلیل چسبندگی که دارد سبب می شود پوست شما تمیز شود و همچنین برای رفع بیماری آکنه و جوش نیز بسیار موثر بوده است.همیشه نیاز نیست برای تقویت و ترمیم پوستتان از مواد شیمیایی استفاده کنید گاهی  اماده کردن یک ماسک طبیعی و استفاده از آن بهتر از چندین مواد شیمیایی است.

ماسک نشاسته و سفیده تخم مرغ و ماست

اگر می خواهید پوست روشنی داشته باشید می توانید از این ماسک استفاده کنید.البته وجود سفیده تخم مرغ در این ماسک سبب می شود که بیماری های پوستی آکنه نیز از بین بروند. برای آماده کردن این ماسک به موادی چون : سفیده تخم مرغ ۱ عدد ، ماست ۱ قاشق غذا خوری، پودر نشاسته ۱ قاشق مربا خوری نیاز دارید.

نکته)اگر پوسستان چرب است از ماست کم چرب استفاده کنید ولی اگر پوست خشکی دارید می توانید از ماسک پرچرب نیز استفاده نمایید.

طریقه آماده سازی ماسک نشاسته : همان طور که در پاراگراف فوق ذکر کرده ایم شما به سفیده تخم مرغ نیاز دارید پس باید سفیده را از زرده تخم مرغ جدا کنید و به قدری سفیده را بهم بزنید که پف کند. بعد از آن ماست و پودر نشاسته را با سفیده تخم مرغ ترکیب کنید.

حالا خوب این مواد را با یکدیگر ترکیب کنید و روی پوسستان بزنید و اجازه بدهید بیست دقیقه ی بماند و با آب خنک آن را بشوید و سپس دستمال نرمی بردارید و پوست صورتتان را خشک نمایید. اگر می خواهید نتیجه ی خوبی از این ماسک به دست بیاورید توصیه می شود در هفته ، ۲ یا ۳ بار آن را انجام بدهید تا به نتیجه ی مطلوب و دلخواه تان برسید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *