یکشنبه، ۲۹ بهمن ۹۶ - ۰۹:۵۶
همتا

آدرس سایت استعلام گوشی قاچاق یا رجیستر شده : شاید شما هم خبرهای زیادی را در مورد طرح رجیستری شنیده باشید و برای تان…

آدرس سایت استعلام گوشی قاچاق یا رجیستر شده : شاید شما هم خبرهای زیادی را در مورد طرح رجیستری شنیده باشید و برای تان سوال باشد که چگونه می توانید آدرس سایت استعلام گوشی قاچاق یا رجیستر شده را بدست بیاورید.

بارها این خبر به گوش ما رسیده است که مسئولان قصد دارند به صورت جدی به موضوع گوشی های قاچاق و رجیستری بپردازند اما همین خبرها گاه ما را نگران می کند. افراد زیادی هستند که پس از خرید گوشی همراه مداوم این ترس را دارند که با اجرای شدن طرح رجیستری گوشی آنها نیز غیر فعال شود و می خواهند بدانند که واقعا گوشی شان قاچاق یا رجیستر می باشد.

برای اینکه به سوال های ذهنی تان پاسخ بدهید می توانید از سامانه ی همتا یا طرح رجیستری گوشی های هوشمند کمک بگیرید. بسیاری از فروشندگان نیز دچار مشکلاتی از این قبیل ابهامات شده اند ولی با راه اندازی این سامانه دیگر جایی برای گلایه و ابهام باقی نمی ماند.

سامانه ی همتا چیست؟

این سامانه به روش های مختلفی مانند کد دستوری ، وب سایت ، اپلیکیشن می تواند به کاربران عزیز کمک کند .اما اگر می خواهید  به قابلیت های زیادی دسترسی داشته باشید تنها کافی است که وارد  وب سایت سامانه ی همتا شوید و در آن ثبت نام کنید و سپس اطلاعات خواسته شده را وارد نمایند.

مثلا دقت داشته باشید که انتقال مالکیت یک گوشی هوشمند از طریق کد دستوری انجام نمیگردد و شما حتما باید در وب سایت سامانه همتا ثبت نام نموده باشید.

برای بدست آوردن IMEI گوشی خود می توانید شماره #۰۶#* را شماره گیری کنید تا کد ۱۵ رقمی گوشی تلفن همراه برای شما نشان داده شود.

زمانی که وارد وب سایت سامانه همتا می شوید می توانید شماره موبایل خود را وارد کنید و منتظر کد تایید باشید سپس با وارد کردن آنها به قسمت های مختلف وب سایت دسترسی داشته باشید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *