پنج شنبه، ۰۵ بهمن ۹۶ - ۰۵:۵۳
استانبول

بهترین محله های استانبول برای زندگی : حتما شما هم تا به حال نام استانبول از بهترین مکان ها برای گردشگری شنیده اید و…

بهترین محله های استانبول برای زندگی : حتما شما هم تا به حال نام استانبول از بهترین مکان ها برای گردشگری شنیده اید و می دانید که استانبول از جمله بهترین نقاط است که هر ساله افرادی زیادی به آنجا مهاجرت می کنند یا برای گردشگری مقصد اصلیشان را استانبول قرار میدهند. اما اگر می خواهید برای زندگی به استانبول بروید باید بدانید که برخی از محله های آن به عنوان بهترین ها شناخته شده هستند که در ادامه به آنها اشاره شده است.

محله ببک

یکی از بهترین محله های استانبول برای زندگی محله ببک بوده است که در آن ثروت مندان و هنرمندان ترکیه زندگی می کنند . این محله دارای چشم اندازی بسیار زیبا است که می توان آن را جز بهترین محله ها دانست.در این محله ساختمان ها و خانه های زیبایی ساخته شده است همچنین رستوران ها و کافه ی پرطرفداری در این منطقه وجود دارد که همیشه شلوغ هستند و البته سبب ایجاد ترافیک در این منطقه شده اند. لازم است بدانید دانشگاه بسفر در محله ببک است که جز بهترین دانشگاه های ترکیه شناخته شده است همچنین یکی از بهترین پارک های ترکیه نیز پارک ببک است که مردم زیادی برای گذراندن اوقاتشان به این پارک می روند.

محله ببک

محله باکرکوی

این محله نیز به دلیل داشتن سینما ، کافه ، مرکز خرید و … دارای وضعیت اقتصادی بسیار خوبی است و البته بهترین مرکز خرید ها را شما می توانید در این محله مشاهده کنید. این محله به دریای مرمر نزدیک است که این موضوع جز ویژگی های منحصر به فرد این محله است.

محله باکرکوی

محله سلطان احمد

این محله برای افرادی مناسب است که علاقه زیادی به تاریخ دارند. حتما تا به حال نام مسجد ایاصوفیه یا مسجد سلطان احمد را شنیده است ، جالب است بدانید این آثار تاریخی و بسیاری اثاری دیگر در این محله وجود داشته است که هرساله سبب جذب توریست ها و گردشگران زیادی به این محله می شود.

محله سلطان احمد

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *