شنبه، ۱۴ بهمن ۹۶ - ۱۱:۵۶
اسفند ماه

فال ماه اینده : سال ۹۶ در حال اتمام است ولی هنوز یک ماه از آن شروع نشده است . اسفندماهی ها دوست دارند…

فال ماه اینده : سال ۹۶ در حال اتمام است ولی هنوز یک ماه از آن شروع نشده است . اسفندماهی ها دوست دارند فال خودشان را در سال ۹۶ بدانند. اگر شما هم اسفندماه متولد شده اید پیشنهاد می کنم فال خودتان را در ادامه این پست مطالعه نمایید.

اسفند

سال ۹۶ برای متولدین این ماه پر از نتیجه های مختلف و رمز متفاوت است. سیاه مریخ ، امسال برای اینکه به ایده های جامع خودتان در زندگی برسید ، انرژی زیادی را برای شما فراهم می کند . وضعیت و منافع قدیم مجددا برای شما حاصل می شوند. شما بهتر است در این دوره عمل کنید و فقط به فکر حرف زدن نباشید.  سعی کنید به حرف دلتان گوش دهید. با وجود می توانید از مشکلات و موانعی که بر سر راهتان است دوری کنید.

تا جایی که در حد توانتان است به دیگران کمک کنید چون شما از کسانی هستید که  دوست دارید در امور خیریه و اجتماعی پیش قدم باشید. به همین علت که شما در امسال ، در زندگی خودتان از حس رضایت درونی بهرمند خواهید شد.

طالع ازدواج اسفند

فال ماه اینده : متولدین اسفند ماه در سال ۹۶ ، در زندگی شان عشق و محبت موج خواهد زد. اگر به دنبال نیمه گمشده تان هستید و می خواهید یک شریک زندگی برای خودتان داشته باشید قطعا در امسال موفق می شوید. دوره عاشقانه شما پر از وفاداری و تعهد است. البته برخی از افراد در زندگیشان برای رابطه های عاشقانه و عشق شان کمی عجله می کنید که برایشان عواقبی خواهد داشت. در امسال سعی کنید در صورت داشتن اختلاف نظر ، گفتگوی خوب و صمیمی را ایجاد کنید چون او در چنین دوره ی رفتاری شما را خواهد پذیرفت.

طالع ازدواج اسفندماهی ها

امسال برای شما فرصت های پیش می آید که می توانید با همسرتان به سفر و خوش گذرانی بروید. امسال، سال خوبی برایتان است ولی موفقیت شما به عشق و احساستان بستگی دارد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *