یکشنبه، ۲۲ بهمن ۹۶ - ۰۵:۲۵
فیلم ترسناک2017

جدیدترین فیلمهای ترسناک دنیا سال ۲۰۱۷ : از زمان های گذشته تا کنون فیلم های ترسناک در بین مخاطبان جایگاه خاصی داشته اند و…

جدیدترین فیلمهای ترسناک دنیا سال ۲۰۱۷ : از زمان های گذشته تا کنون فیلم های ترسناک در بین مخاطبان جایگاه خاصی داشته اند و عده ی تنها علاقه به تماشای چنین فیلم های دارند. اگر شما هم از این دسته مخاطبان هستید باید به لیست زیر نگاهی بیندازید که شامل جدیدترین فیلمهای ترسناک دنیا سال ۲۰۱۷ می باشد و نباید آن ها را از دست بدهید.

فیلم های ترسناک ۲۰۱۷

۱)RAW : یکی از ترسناک ترین فیلم های فرانسوی است که به کارگردانی جولیا دو کورنا می باشد. برای توصیف ترسناک بودن این فیلم فقط کافی است که بدانید در زمان نمایش این فیلم در جشنواره فیلم تورنتو عده ی از افراد غش کردند و کار به جایی رسید که برای رسیدگی به این افراد ، اورژانس وارد کار شد. داستان فیلم در مورد یک دختر دانشجوی گیاه خوار می باشد که در اتفاقی از گوشت انسان خوشش می آید.

RAW

۲)Keep Watching : این فیلم در واقع مدل مشابهی با دیگر فیلم های ترسناک بوده است و تقریبا موضوعی کلیشه ی داشته است. کارگردان فیلم شان کارتر می باشد. موضوع Keep Watching در رابطه با خانواده ی است که به واسطه یک گروه افراد بیگانه زندانی شده اند و به یک بازی وحشتناک وارد می شوند.

۳) Polaroid : ایده این فیلم را می توان شبیه به فیلم Lake Mungo دانست.داستان این فیلم در مورد یک دختر نوجوان است که دوربین عکاسی قدیمی را پیدا می کند که به نظر می آید این دوربین پر از رمز و راز می باشد.

۴)Cage Dive : داستان این فیلم به این صورت است که یک سری افرادی که به فیلم برداری علاقه دارند وارد قفس می شوند تا بتوانند از کوسه ها فیلم بگیرند ولی یک موج بزرگ کافی است تا کشتی آنها را دچار مشکل کند.

فیلم های ترسناک2017

۵)Leatherface : «کشتار با اره‌برقی در تگزاس» را می توان جز یکی از موفق ترین و محبوب ترین فیلم ها دانست که هشتمین قسمت آن Leatherface  می باشد.

دیگر فیلم های ترسناک

  • Annabelle 2
  • Cult of Chucky
  • Get Out
  • The Dark Tapes
  • Insidious: Chapter 4
  • Ring
  • Alien: Covenant
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *