سه شنبه، ۱۴ فروردین ۹۷ - ۱۲:۳۲
ابرو

جدیدترین مدل ابرو دخترانه و زنانه : ابرو یکی از عضوهای اصلی در صورت است که مدل و شکل آن می تواند تاثیر مستفیمی…

جدیدترین مدل ابرو دخترانه و زنانه : ابرو یکی از عضوهای اصلی در صورت است که مدل و شکل آن می تواند تاثیر مستفیمی بر روی زیبایی صورت داشته باشد. در رابطه با مدل ابرو باید نوع فرم صورت را نیز در نظر داشته باشید و همچنین نوع پوست و رنگ آن نیز بسیار مهم است چرا که هر مدلی نمی تواند مناسب هر نوع فرم صورتی باشد.

مدل های ابرو

اگر صورت گردی دارید و می خواهید صورت شما کشیده تر جلوه دهد می توانید قوس کمان ابروهایتان را بلندتر نماید و به شکل هشت آنها را بردارید. در صورتی که کمان ابرو به صورت نیم دایره باشد گردی صورت بیشتر جلوه خواهد داد.

جدیدترین مدل ابرو

مدل ابرو زیبا

مدل ابرو

مدل ابرو صورت های مثلثی : افرادی که دارای صورت با پیشانی باریک هستند، می توانند در قسمت انتهای برو کمان را ایجاد نمایند و قوس کمان را کوتاه تر کند تا پیشانی آنها بلندتر نشان داده شود.

مدل های ابرو

مدل ابرو پهن

مدل ابرو کمانی

صورت های به شکل مربعی : برای اینکه صورت به شکل بیضی نشان داده شود می توانیم کمان بلندی را در انتهای ابرو به وجود بیاوریم و به بیضی نشان داده صورت کمک کنیم.

فرم صورت و ابرو

مدل های ابرو بروز

صورت های کشیده : افرادی که صورت های کشیده ی دارند می توانند از میزان کمان ابرو کم کنند تا به صورت یک خط صاف باشد و کشیدگی صورت را به این شکل کاهش بدهند.

ابرو دخترانه و زنانه

مدل ابرو دخترانه

نکته: در صورتی که چشم ها از یکدیگر فاصله دارند می توانید خط انتهای ابروها را بکشید تا چشم ها به یکدیگر نزدیک تر نشان داده شوند ولی اگر چشم ها به یکدیگر نزدیک هستند می توانید فاصله بین دو ابرور را افزایش بدهید تا چشم ها از یکدیگر دورتر نشان داده شوند.

مدل ابرو 2018

جدیدترین مدل ابرو دخترانه و زنانه : پیش از اینکه بخواهید مدلی برای ابروهای خود انتخاب نمایید باید فرم صورت خود را به صورت دقیقی بدست بیاورید و سپس برای انتخاب مدل تصمیم بگیرید. آرایشگرهای حرفه ی معمولا در نگاه اول بهترین مدل ابرو را برای مشتریان انتخاب می کنند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *