سه شنبه، ۱۴ فروردین ۹۷ - ۰۱:۰۲
مدل مانتو بهاره

جدیدترین مدل مانتو بهاره ۹۷ : اکثر خانم ها همیشه برای رفتن به جشن عروسی، مهمانی و … با این سوال روبرو هستند که…

جدیدترین مدل مانتو بهاره ۹۷ : اکثر خانم ها همیشه برای رفتن به جشن عروسی، مهمانی و … با این سوال روبرو هستند که “چه بپوشم؟” و در واقع انتخاب لباس از نظر بسیاری از آنها کار سخت و دشواری خواهد بود.

شما می توانید برای اینکه همیشه به بهترین شکل در مراسم ها حضور داشته باشید ، از بهترین و جدیدترین مدل های لباس استفاده نمایید. در ادامه این پست جدیدترین مدل مانتو بهاره ۹۷ را مشاهده می کنید که می تواند برای شما انتخاب خوب و زیبایی باشد.

مدل های مانتو

همانطور که اشاره کرده ایم ، خانم های ایرانی همیشه به نوع جنس و مدل مانتوی خود دقت می کنند و البته رنگ مانتو نیز برایشان بسیار مهم است چرا که مانتو در فضای بیرون به عنوان یکی از اصلی ترین پوشاک زنان ایرانی به شمار می رود.

جدیدترین مدل مانتو

مدل مانتو بهار

بیشتر بانوان ترجیح می دهند که همیشه از رنگ مشکی برای مانتو خود استفاده کنند ولی در واقع نباید فراموش کنیم که استفاده مداوم از رنگ مشکی می تواند برای ما بسیار کسل کننده و دلگیر باشد پس سعی کنید برای رفتن به هر مراسمی به مدل مانتوی که می پوشید و رنگ آن نیز بسیار دقت داشته باشید.

شیک ترین مدل مانتو

مدل مانتوی جدید بهاره

مدل مانتو 2018

برای افرادی که رنگ پوست تیره ی دارند بهتر است رنگ مانتو در تضاد باشد تا به این طریق چهره آنها ظاهر یکنواختی نداشته باشد و البته آنها تیره تر نشان داده نشوند.به این دسته از افراد رنگ های مثل صورتی،سفید ،طوسی روشن و آبی پیشنهاد می شود.

زیباترین مدلهای مانتو

البته آبی تیره و مشکی به عنوان رنگ های رسمی در لباس به شمار می رود و گاهی واقعا ما مجبور هستیم که از آنها استفاده کنیم که در چنین شرایطی بهتر است استفاده از آنها را به حداقل برسانیم تا نوعی تعادل را حفظ کرده باشیم.

سری جدید مانتو مدل بهار

جدیدترین مدل مانتو بهاره ۹۷ : اگر پوست روشنی دارید بهتر است از مانتوهای با رنگ های آبی سیر،بژ ،قهوه ی و آبی ملایم استفاده نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *