چهارشنبه، ۰۱ آذر ۹۶ - ۱۰:۲۷
فال دو هفته آینده

فال دوهفته اینده : فال گرفتن یکی از موضوعاتی است که هر کسی دوست دارد آن را تجربه کند و به نوعی از آینده…

فال دوهفته اینده : فال گرفتن یکی از موضوعاتی است که هر کسی دوست دارد آن را تجربه کند و به نوعی از آینده خود باخبر شود . با اینکه روش های مختلفی برای فال گرفتن وجود دارد ولی برخی از این روش ها از دید عده ی دقیق تر هستند. در ادامه این پست( فال دوهفته اینده ) فال وضعیت خانوادگی خودتان را در هر مال می توانید مشاهده کنید:

فروردین

به زودی شاهد تغییرات مهم و خوبی در خانواده تان خواهید شد و موج خوشحالی به سمت شما می آید . یکی از اعضای خانواده به احتمال زیاد پروژه ی را شروع  می کند که ممکن است در شروع با مشکلاتی روبرو شود ولی در نهایت به موفقیت نزدیک است.

اردیبهشت

سفری در پیش دارید که با وجود میل تان باید به آن سفر کنید . همچنین مهمانی در راه دارید که دیدن او سبب تجدید خاطرات گذشته خواهد شد.

خرداد

اگر در خانوادتان با کسی اختلاف نظری دارید دیگر باید به آن خاتمه بدهید و در این ماه انرژی های منفی را از خودتان دور کنید و به سمت انرژی های مثبت بروید.

تیر

در ماه خبر از اضافه شدن عضوی جدید به خانواده است .

مرداد

در این ماه ، اگر به خلوت و استراحت نیاز دارید شرایطی برایتان پیش می آید که به آرامش برسید و نباید نگران باشید.

شهریور

این ماه خبر از نقل و انتقال های بزرگ می دهد ممکن است خانه تان را جابه جا کنید یا شرایط شغلی تان تغییر کند.

مهر

اگر می خواهید به سفر بروید سعی کنید خانواده نیز همراه شما باشند.طالع در این ماه نشان میدهد که حضور خانواده می تواند سبب شود که برخی مشکلات عاطفی بین شما و همسرتان اتفاق نیوفتد.

آبان

در این ماه باید پر قدرت عمل کنید و اجازه ندهید هیچ اتفاقی سبب شود که انسجام و همبستگی شما و خانواده تان از یکدیگر جدا شود.

آذر

دلشوره را از خود دور کنید و اگر قصد دارید زندگی جدیدی را برای خودتان آغاز کنید با توکل به خدا و تصمیم گیری درست ، به زندگی شروعی دوباره بگوید.

دی

اگر مجرد هستید و در یک رابطه به سر می برید به احتمال زیاد به ازدواج ختم می شود ولی اگر متاهل هستید به تمامی جوانب ، کنایه ها و … دقت کنید زیرا که لبه تیغ می باشید.

بهمن

برای رسیدن به امورخانواده بهترین فرصت دارید و بلند پروازی را فراموش کنید و از چیز های کوچک شروع کنید تا موفق شوید.

اسفند

به خرج دادن سیاست سبب می شود که زندگی بهترین داشته باشید.ممکن است پیشنهادهای زیادی برای کسب و کار داشته باشید که باید با صبر بیشتر برای انتخاب اقدام نمایید.

کاربران عزیز نظرتان را در مورد پست فال دوهفته اینده با ما در قسمت دیدگاه ها در میان بگذارید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *