پنج شنبه، ۱۲ بهمن ۹۶ - ۱۲:۰۴
چطوری پول دار شویم؟

رازهاي ثروتمند شدن ثروتمندان دنيا : شاید کمتر کسی در جهان وجود داشته باشد که از ته دل دوست نداشته باشد ، ثروت مند…

رازهاي ثروتمند شدن ثروتمندان دنيا : شاید کمتر کسی در جهان وجود داشته باشد که از ته دل دوست نداشته باشد ، ثروت مند شود. تقریبا امروزه پولدار شدن آرزوی خیلی از ماست. برخی فکر می کنند که ثروتمند شدن فقط یک افسانه یا رویا است که هیچ وقت نمی توانند به آن برسند. ولی اگر می خواهید این فکرها را از خودتان دور کنید کافیست به گذشته برخی از ثروتمندان نگاهی بیندازید. در ادامه به چندین رازهاي ثروتمند شدن ثروتمندان دنيا اشاره شده است.

۱)پس انداز کنید

«مارک کوبان» یکی از ثروت مندانی است که توانسته است ثروت زیادی را از طریق ساخت و ساز پس انداز کند و به جای رسیده است که دیگر راز های خود را برای ثروتمند شدن به دیگران می گوید. او کارفرما و مالک تیم  بسکتبال «دالاس ماوريکس» است که حدود سه میلیارد دلار ثروت دارد. یکی از ساده ترین چیزهای که سبب شده ثروتمندان بتواند ثروت زیادی داشته باشند پس انداز کردن است . آنها پول های خود صرف چیزهای بیهوده و بی ارزش نکرده اند .حتی اگر مبلغ آن بسیار کم باشد.

۲)خجالتی یا ترسو نباشید

اگر می خواهید ثروت مند شوید باید شجاع باشید و بتوانید فرصت ها را شکار کنید. «الي برود» بنيانگذار موسسه KB Homes با خصوصیت ریسک پذیری اش توانست موفقیت های زیادی بدست بیاورد و هم اکنون حدود ۷ میلیارد و صد میلیون دلار داشته باشد. به گفته او افراد خجالتی و محتاط نمی توانند پولدار شوند.

۳)خودتان شروع کنید و آستین بالا بزنید

هیچ وقت منتظر نباشید تا دیگران کاری برای شما انجام بدهند. این یکی از تجربه های«فارست مارس» است مربوط به زمانی که در شیرینی و شکلات پدرش کار کرده است.

به گفته مارس که هم اکنون صاحب یکی از شرکت های بزرگ آمریکایی است ، اگر می خواهید ثروت مند شوید باید بدانید که چگونه تولید نمایید. پس نباید به دنبال کسی باشید تا محصولی برایتان تولید کند و شما را ثروت مند کند.

۴)موقعیت شناس باشید و فرصت های را شناسایی کنید

به گفته «اريک اشميت» موفقیت های بزرگ گاهی مثل شانس می مانند اما مهم ترین موضوع این است که چگونه از فرصت ها استفاده کنیم.

۵)علایقتان را دنبال کنید

بسیاری از ثروت مندان می گویند که برای رسیدن به اهدافتان باید علاقه و اشتیاق داشته باشید و این موضوع را مهم ترین عامل موفقیت می دانند. اول از هر چیزی باید بر روی شوق و انگیزه تان تمرکز کنید و به دنبال موفقیت بگردید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *