شنبه، ۲۸ بهمن ۹۶ - ۱۲:۰۰
دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت بیوگرافی : شاید به کار بردن این اصطلاح کمی خنده دار باشد ولی دنیا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام است که…

دنیا جهانبخت بیوگرافی : شاید به کار بردن این اصطلاح کمی خنده دار باشد ولی دنیا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام است که مدتی پیش به دلیل شکست عشقی از ساسی مانکن (خواننده معروف) در اینستاگرام به یکباره معروف شد و در مدت زمان کمی ،کاربران زیادی صفحه شخصی وی را فالوو کردند.

او در سال ۱۳۶۸ در ۳۰ آبان تهران متولد شده است که تاکنون هیچ هنری در مورد وی جز انتشار عکس هایش در اینستاگرام وجود نداشته است. دنیا جهانبخت در یک خانواده چهار نفره متولد شده و تحصیلاتش در مقطع لیسانس گرافیک  و دانشگاه ازاد مرکز بوده است.

از نظر اوضاع مالی ، وی در شرایط خوبی به سر می برند و مادرش را قهرمان زندگیش می دادند و پدرش نیز چند سال پیش فوت کرده است. دنیا جهانبخت از سال های گذشته در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک فعالیت داشته است و با تیپ ها و قیافه ی که دارد سبب جذب فالوورهای متعددی شده است.

معروفیت در شبکه های اجتماعی

وی پس از اینکه تحصیلاتش به پایان رسید همراه با خانواده اش ، عازم ترکیه شدند و به گفته وی ، به دلیل خوب بودن اوضاع مالیشان ، خانواده اش وی را ساپورت می کنند ولی در تلاش است که به آمریکا مهاجرت نماید.

دنیا جهانبخت اولویت های مهمی را برای خود در زندگی اش قرار داده است که یکی از آنها را که مهم ترین نشان است ادامه تحصیل می داند.

شهرت در اینستاگرام

البته شاید برایتان جالب باشد که چگونه این شهرت برای او ایجاد شده که همانطور در پاراگراف فوق اشاره کرده ایم به دلیل عشق به یک خواننده زیرزمینی بوده است. وقتی دنیا جهانبخت عکس های را که نشان از عاشق شدن نسبت به این خواننده بود انتشار داد ، میلیون ها نفر نسبت به این عکس ها با شوخی ، تمسخر و گاهی تحسین واکنش نشان دادند.

اما سرانجام این عشق به جای ختم نشد و عشق خانم جهانبخت نیز فرو کشید و هم اکنون او با انتشار عکس های نشان داده که با فردی نامزد کرده است. نامزد او برای مناسبت های مختلف ، ماشین های گران قیمتی برایش می خرد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *