چهارشنبه، ۱۵ فروردین ۹۷ - ۱۱:۲۱
تعبیر دیدن آب در خواب

تعبیر دیدن آب در خواب : اگر شما در خواب ، آب ببینید برای شما خوب است و نمادی از صفا و روشنایی می…

تعبیر دیدن آب در خواب : اگر شما در خواب ، آب ببینید برای شما خوب است و نمادی از صفا و روشنایی می باشد.زمانی که آب را در خواب می بینید باید به میزان کمیت و کیفیت آب نیز دقت کنید و سپس تعبیر دقیق آن را بدست بیاورید.

آبی که صاف و روشن و عمق آن کم باشد به عنوان بهترین نوع آب در خواب است که این آب در جوی روان بوده و سنگ ریزه های زیر آب مشخص است. آبی که در جوی باشد از آبگیر و برکه بهتر می باشد چون این جریان روشن آب در خواب به عنوان یک جریان روشن زندگی ببننده را نشان میدهد و اگر در آن ماهی وجود داشته باشد نیز بهتر است.

تعبیر آب

اگر آب راکد و تاریک باشد به عنوان نشانی از اندوه است و آب لجن و آلوده به عنوان غصه می باشد. این گونه آبها نشانی از به وجود آمدن یک گرفتاری و زحمت را برای انسان نمایش میدهند. موجی که در آب وجود دارد برای شما غصه و نگرانی به دنبال دارد ولی اگر میزان این موج آنقدر زیاد باشد که شما را از جایتان بلند کند و به ساحل پرتاب کند بعد از تحمل ناراحتی شما به راحتی و آسودگی می رسید.

همانگونه که اشاره کرده ایم آبی که روشن و صاف است، شادمانی و طولانی عمر را نشان میدهد و اگر این آب به صورت جوی روانی باشد و شما در آن راه بروید ، به کامروایی خواهید رسید.

آبهای تاریک و با تعفن نشانی است بیماری هستند. اگر آبی را ببینید که خروشان و زیاد است ولی فقط به تماشایی آن نشسته باشید و درون آن نباشید ،نمادی از قدرت است.  در صورتی که در این آب باشید و با زورمندی دست و پنجه نرم کنید به احتمال زیاد هیچ ضرری به شما نمی رسد اما همه ی نیروی شما را خواهد گرفت.

اگر از آبی مثل نهر و رودخانه عبور کردید و به مقصد رسیدید یعنی از آفتی رهایی یافته اید. اما اگر از سیل یا آب رودخانه ی برداشتید و خوردید ۲ صورت داشته است اگر آب کثیف باشد یعنی یک مال به واسطه نادرست و نامشروع به شما خواهد رسید ولی اگر آب روشن بود مالی را از راه درست به دست خواهید آورد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *