پنج شنبه، ۲۳ آذر ۹۶ - ۰۲:۰۴
خیانت

قطعا هیچ زوجی دوست ندارد خیانت را تجربه کرد اما آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که چرا خیانت اتفاق می…

قطعا هیچ زوجی دوست ندارد خیانت را تجربه کرد اما آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که چرا خیانت اتفاق می افتد یا چه راه حل های وجود دارد که می تواند سبب شود خیانت شکل نگیرد.چندین نشانه برای خیانت همسر بیان شده است که می توان در چنین شرایطی متوجه شد خیانتی شکل گرفته است:

۱)کم شدن عاطفه : در چنین شرایطی میزان عاطفه در رابطه تان کم شده و یا مشکلی پیش آمده که تلاشی برای اصلاح آن صورت نمی گیرد.

۲)کمتر برایتان وقت می گذارد: کم کم متوجه می شوید که او به نسبت گذشته زمان کمتری را به شما اختصاص میدهد و برای اینکار بهانه های مختلفی را مطرح می کند.

۳)پنهان کردن رازهایش از شما: زمانی که فردی واقعا شما را دوست داشته باشد و شما برایش اهمیت داشته باشید همه چیز را صادقانه با شما شریک می داند و هیچ رازی را از شما پنهان نخواهد کرد زیرا او شما را نیمه ی گمشده ی خود می داند.

۴)به ظاهرش بیشتر از گذشته اهمیت میدهد : البته منظور از اهمیت دادن به زیبایی و ظاهرش این نیست که باید شلخته باشد بلکه منظور این می باشد که شما متوجه می شوید که رسیدگی به ظاهرو زیبایی برای شما نیست.

۵)در مورد رخدادهای روزانه زیاد برای شما تعریف نمی کند: فرد دیگر مانند گذشته از اتفاق های که در روز برایش رخ داده چیزی به شما نمی گوید چون این احتمال وجود دارد آن را برای دیگری تعریف کرده باشد.

۶)اهمیت کمتری به شما میدهد: گاهی وقتی خیانت رخ میدهد فرد به طرف مطابق اهمیت کمی می دهد یا اصلا او را به اصطلاح نمی بیند.

۷)شما را تشویق می کند که روزتان را با دوستان یا دیگران بگذارید: معمولا برای اینکه شما را با چیزهای دیگری سرگرم کند به شما پیشنهاد می کند که به سراغ دوستانتان بروید یا کارهای دیگری انجام بدهید.

۸)دیگر مانند سابق شریک خوبی برای زندگیتان نیست: یکی از دلایلی که بخوبی می توان خیانت را متوجه شد این است که دیگر مانند گذشته با شما رفتار نمی شود.

نکته مهم) این ها فقط برخی از مواردی بود که می توان به عنوان نشانه ی خیانت مطرح کرد البته هیچ گاه زود قضاوت نکنید زیرا ممکن است شخص برای آنها دلایل محکمی جز خیانت داشته باشد و شما را از قضاوتتان شرمنده خواهد کرد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *