چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۹۶ - ۱۰:۳۰
درمان باد معده

درمان باد معده در خواب : قطعا همه ما تعریفی محاوره ی از باد معده می دانیم پس به دنبال یک درمان مفید هستیم…

درمان باد معده در خواب : قطعا همه ما تعریفی محاوره ی از باد معده می دانیم پس به دنبال یک درمان مفید هستیم تا بتوانید این مشکل را برطرف نماییم.در واقع بادمعده یک واکنش طبیعی است که در زمان هضم غذا به واسطه معده و روده است. نفخ زمانی به وجود می آید که این باد از بدن خارج نگردد.

اگر می خواهید به درمان باد معده در خواب بپردازید می توانید از روش های درمان گیاهی استفاده کنید که در ادامه به آنها اشاره شده است.

سرکه سیب

سرکه سیب جز مواردی است که می تواند به شما کمک کند تا غذایتان سریع تر هضم شود و کاهش باد معده و نفخ را به عهده داشته است. یک لیوان آب گرم آماده کنید و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب درون آن بریزید و پس از غذا میل نمایید. در روز ۲ یا ۳ بار می توانید از این ترکیب استفاده نمایید.

سرکه سیب

خردل زرد

هر کسی می تواند از این ترکیب ساده استفاده کند البته روش استفاده از خردل زرد نیز تقریبا مانند سرکه سیب است. شما می توانید یک لیوان آب گرم با یک قاشق پر از خردل زرد را ترکیب نمایید و میل کنید.

جوش شیرین و لیمو

این مواد مثل یک هضم کننده طبیعی به شمار می روند. به وسیله جوش شیرین و لیمو می توانید در کوتاه ترین زمان ، بادمعده را درمان کنید. روش استفاده بدین صورت است که یک لیمو را آب بگیرید و در نصف لیوان آب بریزید و بعد از آن یک قاشق غذاخوری جوش شیرین به آب اضافه نمایید. پس از اینکه کف از بین رفت ، لیوان را پر از آب کرده و میل نمایید.

سیاه دانه و زیره

این دو مواد خواص فراوانی داشته اند که می توانند در درمان بسیاری از بیماری ها نیز موثر باشند. برای رفع باد معده می توانید یک قاشق غذاخوری از سیاه دانه یا زیره را در آب جوش بریزید و اجازه دهید ده دقیقه بماند و پیش از غذا میل نمایید. البته می توانید در غذاها نیز از سیاه دانه و زیره استفاده نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *