سه شنبه، ۰۲ بهمن ۹۷ - ۱۰:۳۰
زن های خوب چه ویژگی های دارند؟

زن های خوب چه ویژگی های دارند؟ اگر خداوند همسری خوب و خوش اخلاق را نصیبتان کرده است سعی کنید قدر این نعمت بزرگ…

زن های خوب چه ویژگی های دارند؟ اگر خداوند همسری خوب و خوش اخلاق را نصیبتان کرده است سعی کنید قدر این نعمت بزرگ الهی را بدانید و همیشه شکرگذار باشید. زن خوب می تواند یک خانواده ایده ال و خوشبخت را برای شما رقم بزند. اگر هنوز مجرد هستید و می خواهید ویژگی های یک زن خوب را بشناسید این مطلب به شما کمک زیادی خواهد کرد. روزباتو را همراهی کنید….

چگونه همسری خوب را انتخاب کنم؟

۱)یکی از ویژگی های زن خوب است که علاوه بر اینکه شریک زندگی شماست بلکه دوست خوبی نیز برای شما باشد. اگر در زندگی دچار مشکلی شدید این دوستی و محبت بین دو طرف است که سبب میشود شما به سراغ حل مشکل بروید.

۲) همیشه تلاش می کند تا رابطه ی که بین شماست بهتر شود و بهبود یابد. یک شریک خوب دقیقا میداند که هر رابطه ی برای اینکه به بهترین شکل ممکن باشد نیاز به تلاش و مراقبت بیشتری داشته است به همین جهت سعی می کند تا رابطه را به خوبی پیش ببرد.

۳) او فرد مسئول پذیر و قابل اعتمادی می باشد. هر وقت که به او نیاز داشته باشید سعی می کند در کنار شما باشد و قطعا شما را درک میکند.

۴) شریک خوب احساساتش را کنترل می کند. این شریک زندگی به شما احترام می گذارد و همیشه شما را نقد نمی کند یا به کنترل شما نمی پردازد و در برابر دیگران موجب شرمندگی تان نمی شود.

۵) از افراد خوش بین است. شریکتان از رابطه با شما انتظارات خوش بینانه ی دارد. سعی میکند همواره افکار منفی را از خودش دور کند و معتقد است که رابطه اش با شما رابطه ی طولانی مدت و خوب می باشد.

چگونه همسری خوب را انتخاب کنم؟

ویژگی های همسر خوب

۶) همسر خوب هیچ چیزی را از شما پنهان نمی کند و اجازه نمیدهد تا رازی به صورت پنهان شده باقی بماند. معمولا مردان این ویژگی را دارند که چیزهای را که در خصوص زندگی شان است با دیگران به اشتراک نگذارند حتی با شما نیز اینگونه می باشد. اگر فکر می کنید او همه مسائل را مثل یک راز می داند و در مورد هیچ کدام با شما صحبتی نداشته است شاید نسبت به شما اعتماد کافی نداشته است. اما برعکس اگر هر رازی را با شما در میان می گذارد بدون شک دوستتان دارد.

۷) هر تصمیمی را که می خواهد بگیرد اول روی تاثیری که قرار است بر روی شما بگذارد فکر می کند و سپس آن تصمیم را میگیرد. مثلا اگر پیشنهاد شغلی بزرگ در شهر دیگری به او داده شده است یا ماشینش را میخواهد بفروشد ،پیش از هر چیزی به شما فکر میکند چون نگران شماست که اینکار شاید شما را ناراحت کند و پس از صحبت کردن با شما تصمیم نهایی را خواهد گرفت. اینگونه افراد میخواهند شرایط برای طرف مقابل به صورتی باشد که فکر نکند باید با زور کنارش بماند.

۸) اگر بین شما همیشه دعواهای صورت می گیرد او دوست دارد که سریع تر این دعواها و بحث ها تمام شود و پیش قدم می شود. حقیقت این است که چنین همسرهای کمیاب هستند و معمولا متاسفانه زوج ها از روی لج و لجبازی هم که شده به این دعواها ادامه میدهند و حتی گاهی سبب خاتمه دادن به زندگی مشترکشان می شود.

۹) برایش مهم است که شما با دوستانی که متاهل هستند رابطه ی سالمی داشته باشید. برخی از مردان با دوستانی که به تازگی ازدواج کرده اند ارتباطی برقرار نمیکنند چون با ازدواج راحت نیستند. در صورتی که مرد شما با دوستانی که ازدواج کرده اند رابطه ی خوبی دارد پس احتمال دارد که این مورد را به خودش اختصاص داده باشد.

۱۰) همسر خوب شما را قضاوت نخواهد کرد. هر فردی برای خودش خصوصیت های منحصر به فردی داشته است و اینگونه نیست که ما کسی را داشته باشیم که چیز عجیبی نداشته باشد. اگر فکر می کنید یکی از این افراد هستید و همسر شما در مورد چیزهای عجیب و غریب حرفی به شما نمی زند یا از شما نمیخواهد تا اینکارها را ترک کنید پس شما را به خاطر چیزی که هستید دوست دارد.

ویژگی های همسر خوب

یک همسر ایده آل

۱۱) به رابطه ی دوطرفه اعتقاد داشته است. او می داند که یک رابطه ی سالم نیاز دارد تا هر دو سمت برای آن تلاش کنند و بین آن ها باید رابطه ی متعادلی برقرار باشد.اگر رابطه ی یک طرفه باشد در نهایت به مشکل بر میخورد و به سرانجام خوبی نخواهد رسید.

۱۲) از دیگر ویژگی های یک همسر خوب فراموش کردن اشتباهات گذشته است.یک شریک خوب سعی می کند گذشته شما را فراموش کند و به صورت مداوم اشتباهات گذشته شما را که اصلا منفعتی برای رابطه یتان ندارد را بازگو نمی کند.

۱۳) گفتگو با شما را در اولویت قرار میدهدهیچ وقت بهانه نمی آورد که برای با بودن شما زمان کافی نداشته است یا سرش شلوغ بوده است.همیشه در گفتگوهایش شما را در اولویت قرار داده و سعی می کند در طول روز مداوم از شما خبر داشته باشد که در حال انجام چه کاری هستید و چه می کنید.

۱۴) رگ خواب شما را به خوبی می داند یا به بیانی ساده تر می داند که اگر ناراحت هستید یا از دست او دلگیر شده اید چه کارهای را انجام بدهد تا رضایت شما را به دست بیاورد و خوشحالتان کند. اینکار می تواند با خرید یک گل یا هدیه ی ساده برای شما باشد.

۱۵) اخرین نکته ی که باید آن را در نظر داشته باشید. منطقی بودن افراد است. فردی را برای زندگی تان انتخاب کنید که منطقی است و از شما نیز انتظارات منطقی داشته است. همه ی ما ممکن است در زندگی مان اشتباهات زیادی داشته باشیم و این کاملا موضوع طبیعی می باشد. او نباید همیشه به استانداردهای بپردازد که شاید اصلا خودش هم نتواند به آن ها پایبند باشد.

زن های خوب چه ویژگی های دارند؟ در آخر بهتر است بدانید که برای ازدواج کردن و انتخاب همسر هیچ وقت نباید عجولانه تصمیمی بگیرید. زندگی کردن و ازدواج یکی از مهم ترین و البته اصلی ترین تصمیم ها در زندگی هر فرد است که بیشتر مواقع یکبار اتفاق می افتد. پس هر اتفاق ناگواری می تواند تا مدت ها روحیه شما را تحت تاثیر قرار بدهد.

لینک های مرتبط :

چرا نباید قبل از ازدواجمان رابطه جنسی داشته باشیم؟

با چه پسری ازدواج کنم تا خوشبخت شوم؟

عوارض خود ارضايي بعد از ازدواج

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *