شنبه، ۲۸ بهمن ۹۶ - ۰۱:۲۰
بی خوابی و درمان های گیاهی آن

راههای درمان بی خوابی چیست؟تا حالا برای شما هم پیش آمده که با مشکل بی خوابی روبرو شده باشید به عبارت دیگر دوست…

راههای درمان بی خوابی چیست؟تا حالا برای شما هم پیش آمده که با مشکل بی خوابی روبرو شده باشید به عبارت دیگر دوست داشته باشید بخوابید ولی خواب تان نبرد؟ آیا می دانید که راههای درمان بی خوابی چیست؟

در ادامه این پست ما روش های را برای شما بیان کرده ایم که می توانند در درمان بی خوابی به شما کمک کنند. با  روزباتو  همراه شوید…

درمان گیاهی

خواب یکی از نعمت های است که خدا برای ما قرار داده است تا به این طریق بتوانیم خستگی و بی حوصلگی را از خودمان دور کنیم و دوباره برای انجام کارهای دیگرمان انرژی بگیریم. اما اگر بی خواب هستیم باید بدانیم که راههای درمان بی خوابی چیست؟

دمنوش های مفید در درمان بی خوابی های شبانه

دمنوش های گیاهی به علت اینکه کافئین ندارند می توانند برای ما به عنوان یک داروی آرام بخش باشند و به درمان بی خوابی مان کمک کنند. دقت داشته باشید که ترکیب های گیاهی زیادی وجود دارد که برای شما موثر هستند پس سعی کنید برای شناخت یک دمنوش مناسب با زائقه ی تان کمی وقت صرف کنید.

۱)دمنوش رازیانه

قطعا می دانید که رازیانه از جمله گیاهانی است که برای درمان های متعددی به بیماران توصیه می شود . اگر بی خواب هستید دمنوش رازیانه را فراموش نکنید و پیش از اینکه بخوابید این دمنوش را نوش جان نمایید.

دمنوش رازیانه بدن شما را ارام می کند و از پرخوری در شب نیز پیشگیری خواهد کرد.

۲)دمنوش سنبل الطیب

اگر بخواهیم یک آرام بخش قوی به شما پیشنهاد بدیم نام دمنوش سنبل الطیب را خواهید شنید. برای افرادی که اضطراب دارند یا مشکل بی خوابی دارند این دمنوش تجویز می گردد.

۳)دمنوش اسطوخودوس

در لوسیون های مختلف و شامپوها نیز از اسطوخودوس برای رسیدن به آرامش استفاده می شود. شما می توانید یک خواب عمیق و راحت را تنها با استشمام  عطر اسطوخودوس قبل از خواب تجربه کنید.

۴)دمنوش به لیمو

پیش از اینکه بخوابید یک فنجان دمنوش به لیمو میل کنید تا بتوانید استرس ، اضطراب ، فشار های عصبی را از خودتان دور نمایید. اگر با نعناع ترکیب شود یک دمنوش نشاط آور برای شما خواهد بود.

۵)دمنوش بابونه

آخرین دمنوشی که قصد معرفی آن را به شما داریم بابونه است. بابونه نقش زیادی در آرام کردن بدن و درمان بی خوابی داشته است. پیش از خواب یک فنجان دمنوش بابونه میل نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *